Yılbaşı Akşamı Travesti Arkadaşımın Kocası Sikti

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba adım Dilek 25 yaşında bekar bir kadınım. Esmer tenli güzellik yapısı içerisinde olduğumu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. İstanbul Travesti ile grup seks hikayeleri tadında yaşamış olduğum ilişkimin o muhteşem zevkli anlarını sizler ile paylaşmayı düşündüm.

Bir yılbaşı akşamında gerçekleştirilen bu ilişkide ben çok fazla şekilde keyif duymuştum. Travesti Arkadaşım Ebru’nun kocası ikimizi birlikte aynı gece içerisinde harika bir şekilde sevişme memnun etmişti. İlk sıralarda bu kurulacak olan temas bana karşı itici geliyor gibi dursa da daha sonrasında zevk aldığım için kendimden geçecek olan sevişmeleri uygulamıştım.

Ebru aynı işyerinde çalışma arkadaşımdı. Genelde bir yere gittiğimizde birlikte zaman geçirirdik. Yılbaşı akşam yaklaştığı için de kendisi de bir takım planlar yapıyordu. Bana da yılbaşı akşamında neler yapıp yapmayacağımı sormuştu.

Bir süre gerçekleştirdiğimiz sohbet sonrasında bir planım olmadığını söyledim. O zaman hiçbir şekilde itiraz istemiyorum bu gece benimle berabersin dedi.

Yılbaşı akşamı işyerinde erken izin alarak ikimize birlikte çıkmıştık. Dışarıda birtakım alışverişler gerçekleştirip eve geçerek hazırlıklarımızı gerçekleştirecektik. Alışverişimizi keyifli bir şekilde yaptıktan sonra İstanbul Trans Ebru’nun evinin mutfağında akşamın hazırlıklarına başladık.

Eşi henüz eve gelmediği için biz birbirimizle şakalaşarak hazırlıklarımızı devam ediyorduk. Çok alkolik bir kadın olmasam da özel günlerde çakır keyif olacak şekilde içen bir yapıya sahiptim. O yılbaşı akşamı içinde dışarıda alışveriş yaparken birkaç kadeh içmek için güzel bir kırmızı şarap almıştım.

Biz mutfakta hazırlıklarımızı devam ederken birden kapının açılış sesini duymuştuk. Gelen Ebru’nun eşinden başkası değildi. Bizi mutfakta gördüğünde ise kolay gelsin hanımlar diyerek üzerindeki kıyafetler değiştirmek için yatak odasına geçmişti.

Artık akşam için yemeğimiz hazırdı. Mutfakta Ebru ile kendimize güzel bir kahve yaparak salona geçmiştik. Bu sırada yatak odasından gelen Ebru’nun eşi bize kahveden yok mu diye sistemde bulunmuştu. Gerçekten o sırada biraz düşüncesizlik etmiştik.

Gel hayatım yanıma otur diyen Travesti İstanbul hocası ile birlikte aynı fincandan kahve yudumluyordu. Bu gördüğüm manzara beni kıskandıracak şekilde bir etki göstermiş olsa da gülümsemeyle karşılık veriyordum.

Güzel bir şekilde keyifli yemeğimizi yedikten daha sonrasında da alkolümüzü yudumlayarak müzik eşliğinde eğleniyorduk. Almış olduğum alkolün etkisiyle hafif şekilde başım dönüyordu. Karşımda oturan Ebru kocası ile birlikte sarmaş dolaş şekilde danslar ediyor eğlenceli dakikalar geçiriyordu.

Benim bir sevgilim olmadığı için sadece kendilerini izlemekten başka bir şey yapamıyordum. Ayakta birbirine sarılmış olan Ebru ile eşi beni yerimden kaldırarak dans etmemi istedi. Dans etmeye başladığım arkadaşımın kocası artık vücudun elimde dolaştırıyordu. Bir an elleri kalçamın üzerine geldiğinde kendisine dikkatli gözler ile bakmıştım.

Yanımızda duran Ebru ise bu sırada kahkaha atarak bizi izliyordu. Oda içerisinde bulunan kanepenin üzerine doğru adam beni götürmüş Ebru’da üzerimdeki kıyafetleri çıkarıyordu. Artık çırılçıplak bir şekilde kalmış Ebru’nun kocası üzerimde benimle birlikte sevişiyordu.

Bacaklarının arasından sulanan amcık içine sikiyor sokuyor bağıracak şekilde sert girip çıkıyordu. Ebru ise bir eliyle kendi vücuduna okşuyor bir yandan da benim göğüslerim üzerinde ellerini dolaştırıyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*