İstanbul Travesti Adama Depoda Domaldım

İstanbul Travesti gay
İstanbul Travesti gay

Kendi bakımıma son derece dikkat etmekteyim. Sarı uzun saçlarım ile pürüz içermeyen cildim birçok Travesti erkeğin ilgisini çekebilecek kadar yeterli güzelliğe sahipti. İş yeri seks hikayeleri heyecanını bende sonuna kadar hissetmiştim.

Güzellik uzmanı olarak çalıştığım alışveriş mağazasındaki güvenli personeli Kubilay ise benim dikkatimi çeken tek erkekti. Herkesin gözü benim üzerimde olsa da, ben Kubilay’dan başkasını düşünmeyecek hale gelmiştim. Onunla birlikte olmamın hayallerini kurmaya başladığımda bile sulanıyordum.

Kubilay evli bir İstanbul Travesti erkekti. Ara sıra iş yerine eşi geliyor ve birlikte çıkıyorlardı. Ancak benim açımdan evli ya da bekar olması hiçbir şeyi değiştirmiyordu. Çünkü onunla bir sevişme içerisinde bulunmak bile heyecan verici sonuçlara götürecekti.
İş yerinde sayım olacağı için o gün mesaiye kalmıştık.

Kubilay mağaza kapılarını kapatacak sonrasında ise biz işten ayrılana kadar kapıda bekleyecekti. Ben kendi reyonumda bulunan ürünleri saymış ve işimi bitirmiştim. Diğer arkadaşlarım ise çalışmasına devam ediyordu. Mutfağa geçerek bir kahve hazırladım. Kapıda bulunan güvenlik adama ikram ederek karşılıklı şekilde sohbet gerçekleştirecektim.

Elimde bulunan kahveler ile karşısına geçtiğimde gülümseyerek ikram ettim. Sohbet ederek güzelce kahvemizi yudumluyorduk. Tüm arkadaşlar işleri bitirse de eve gitsek gibi kendince söylemlerde bulunuyordu. Bende karını çok özledin herhalde diyerek takılmıştım. Gülümsemiş ancak bir cevap vermeyi tercih etmemişti.

Eşiyle aralarının çok iyi olduğunu dışarıdan baktığım gözlemlemelerim ile farkındaydım. Sohbeti daha da koyu hale getirip bana yakın olmasını sağlamak istiyordum. Pek oralı olmayacak gibi durması da canımı sıkacak cinstendi. Ne de olsa tuttuğunu koparan bir kadındım. Bundan dolayı da kendisini bir şekilde elde edecektim.

Kahvemizi yudumlarken şefimiz yanımıza geldi. ‘’Neden siz kahve faslındasınız bakalım hadi depoya geçin birkaç ürün ver onları söyleyeceğim Kubilay ile sayın’’ demişti. Aslında bu söylenen iş can sıkıcı bir teklif olsa da, sonrasında benim için bir fırsatın doğması adına kapılar aralanıyordu. Elimizde kahvelerimiz ile depoya geçtik.

İstanbul Gay Kubilay bir baştan bende bir baştan söylenmiş olan ürünleri sayıyorduk. Çok uzun bir iş olmadığı için kısa sürede tamamlamıştık. Güvenlik görevlisi adamın dibine kadar sokularak burada sıcaklığımı hissettiriyordum. ‘’Karın gerçekten çok şanslı, senin gibi bir erkeği akşam koynuna alıyor’’ sözleri altında yakınlığımı iyice hissettirmiştim.

Bu sözlerim karşısında şaşkın bakışlar altında kalmıştı. Ancak ses çıkartmaması için dudaklarını öptüm. Karşılık vermemiş olsa da, ben öpmeyi sürdürüyordum. Bir yandan da pantolon üzerinden de olsa sikini okşuyordum. Artık zevke gelmeye başlamıştı. Hiç tereddüt etmeden oral seks yapmaya başladım.

Kubilay ise zevk aldığı için bana karşı çıkma niyetinde değildi. Depo içerisinde artık sikişme kıvamına gelmiştik. Kimse gelmeden ayakta da olsa sikişecektim. Ellerimi ürünlerin bulunduğu tereklerden destek alarak eğildim. Arkama aldığım güvenlik görevlisi adamın artık siki amcık içindeydi. Girip çıktıkça bende götümü ileri geri yapıyordum. İçime boşalana kadar sikmesini istemiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*