Travesti Kuzenimin Üvey Annesini Garajda Siktim

travesti
travesti

35 yaşında bekar bir hayat süren yakışıklı bir gencim. Araba tamir işleri ile uğraştığım için özellikle kış günlerinde günümün yoğun geçtiğini söyleyebilirim. Çok çapkınlık yapabilecek bir hayata sahip olmasam da erotik seks hikayeleri tadında yaşamış olduğum ilişkim gerçekten bambaşka bir zevkti. Kuzenimin üvey annesi benim için önemli bir kadın haline gelmişti.

İstanbul’da travesti olan ve ücretli görüşen Eniştem;

İstanbul Travesti eniştem varlıklı bir hayat sürmesinden dolayı teyzemi boşamış başka bir kadınla evlilik yapmıştı. Teyzem ise bir başka adam ile evlilik yapmış olmasından dolayı kuzenim hem annesinde hem de babasın da kalarak hayatını devam ettirir haldeydi.

Eniştem yeni evlenmiş olduğu Travesti kadına bir araba almıştı. Bu arabasıyla kadın dolaşmaya çıkmış olduğunda acemi olmasından dolayı araç içerisinde farklı arızalara neden oluyordu. Yine bu arızalardan neden olduğu bir gün eniştem benden yardım istemişti. Garajda duran aracın bakımını yerinde yaparak çalışır vaziyette getirmemi istemişti.

İşte neler oldu ise bu aracı tamir etmeye gitmiş olduğum günde yaşanmıştı. Yağmurlu bir gün işyerinden kendi aracım ile çıkmış eniştemin evine doğru yola koyulmuştum. Evin bulunduğu sokağa girmiş olduğumda aracımı yanaştıracak bir yer bulamamıştım.

Evin biraz uzak noktasına park etmiş olduğum araçtan inerek eve doğru koşarak gitmiştim. Biraz saçlarım ile üzerim yağan yağmurdan dolayı ıslanmıştı. Evin kapısına gelmiş olduğumda kuzenimin üvey annesi beni karşılamıştı. Travesti İstanbul Aracı tamir etmek için eve geldiğimi belirtmiş olduğumda hemen içeri geçerek önce saçıma ve üzerimi kurulamamı istedi.

Şöminenin yanına geçtiğimde içeriden bana havlu ve eniştenin kazaklarında bir tanesini getirmişti. Üzerimdeki kazağı çıkartmış olduğumda fit şekilde durum vücudumu gören kadının gözleri üzerinden ayrılmamıştı. Ben üzerimdekileri değiştirdikten sonra garajın kapısına doğru yönelmiştim. Aracın yanına gelerek ne gibi bir arızası olduğunu kontrol etmeye başlamıştım.

Araç tamirine başladım dakikalar içerisinde olgun kadın kapının köşesinden benim neler yaptığımı izliyordu. Ancak aklının az önceki görmüş olduğu Trans fit bedenimde kaldığını hareketlerinden net şekilde anlıyordum.

Biraz daha vakit geçtikten sonra elinde bir çay fincanı ile yanıma doğru sokuldu. Bu sıcak çayı da içersem benim için iyi geleceğini söylüyordu. Elime almış olduğum sıcak çay yudumlamaya başladığımda arabaya yaslanmıştım. Karşımda duran kadın ise benim dibine kadar sokulmuş neredeyse dudaklarıma yapışacak vaziyeti almıştı.

Biraz daha sohbetini gerçekleştirdikten sonra elimdeki fincan almak için uzandığında vücuduma dokunmaya başladı. Az önceki gördüklerinden etkilendiğini belirterek elini aşağı doğru sikime götürdü. Biraz yaşadıktan sonra benim de diz çökerek oral seks yapmaya başladı. Travesti Kuzenimin annesi artık benim bir karım gibi sevişiyordu.

Dudaklar arasında gidip gelmeye başlayan sikim dimdik olmuş artık ağzına sığmaz hale gelmişti. Önümde diz çöken kadını kaldırıp ellerini arabadan yaslayarak arkasına geçtim. Üzerindeki eşofmanı indirdikten sonra yalamış olduğu sikimi amcık içine sokarak sikişmeye başladım.

Garaj içerisinde artık kuzenimin üvey annesini zevkle sikiyordum. Şehvetli şekilde devam eden sikişme içerisinde almış olduğumuz zevkler ile sikimi götünün üzerine çıkartarak yanaklarına boşalmıştım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*