Arkadaşımın Travesti Annesini Sikmek Büyük Zevkti

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Merhaba ben Sinan 24 yaşında askerliğini yapmış olan İstanbul Travestisi gencim. Olgun seks hikayeleri tadında yaşadığım sevişmeler ile kendimi bu cinsel hayat içerisinde tatmin etmeye devam ediyorum. Her ne kadar kendi yaşıma uygun kızlardan teklif almış olsam bile olgun kadınlara karşı olan ilgim gerçekten çok farklı bir şekilde devam etmekteydi. İşte bu olgun kadınlardan birisi olan Nurcan arkadaşımın annesi olmasına rağmen onunla olmaktan başka bir şey düşünmüyordum.

Arkadaşımın evine gittiğim her dakika içerisinde Nurcan ile göz göze gelmem gerçekten beni çok fazla şekilde etkiliyordu. O dolgun kalçaları üzerinde dilimi ve sikimi dolaştırmak gerçekten çok fazla bir şekilde beni hayallere götürüyordu. İstanbul Travestisi artık her geçen gün kendisi ile birlikte sevişmekten başka bir şey düşünmez hale gelmiştim. Bir fırsatını bularak artık o hayalini kurduğum göte sahip olmak istiyordum.


Nurcan 45 yaşlarında ancak fiziği ile genç kızlara taş çıkartacak kadar güzellik içerisindeydi. Bundan dolayı da bir erkeğin kendisine hayır diyebilmesi mümkün değildir. Hatta onunla aynı yatağı paylaşmaktan başka bir düşünce ben de artık kalmamıştı. İstanbul Gay eşinden ayrı olmasından dolayı artık erkekleri daha çok arzuladığı hayaller kuruyordum. İşte bu da benim için farklı bir çıldırtıcı etki oluyordu. Yine arkadaşımla görüşmek için evine gittiğimde kendisinin evde olmadığını öğrendim.

Aslında erkek arkadaşımın bu evde olmayışı benim için büyük bir fırsattı. Nurcan ile baş başa güzel dakikaları geçirip o özel fiziğine artık ben de sahip olabilirdim. Evin kapısında beni karşılanmış olduğunda oğlunun evde olmadığını söylemişti. Ancak içeri geçip kendisini beklemeyi teklif ettiğimde hiç de geri çevirmeyecek bir hale gelmişti. Artık evin içerisine girmiş Nurcan ile baş başa yalnız kalmıştım. Arzuladıkları mı evin hangi köşesinde olursa olsun kendisi ile birlikte bu kadar bileceğimi düşünmüştüm. Bu kadar kısa bir süre içerisinde o güzel kadın ile yan yana kalacağımı hiç tahmin bile edemezdim.


Salondaki koltuk üzerinde geniş eteği oturuyor yandan süzülen bacaklarını izledikçe ben gerçekten çıldırıyordum. Bir süre bakışlarıma vücut üzerinde dolaştırdım zaman kendisinden farklı bir gözle baktığımı anlamaya başlamıştı. Biraz daha bekledikten sonra tekrar koltuğa yanına geçerek oturdum. Kendisinden çok hoşlandığımı ve kendisi ile birlikte onun hayalleri kurduğum söylemiştim. BAŞAKŞEHİR travesti bu düşünceleri direkt olarak aktarmamın ne kadar benim için zor olsa da heyecan verici yönleri de büyüktü. Bu sözlerim sonrasında Nurcan ile dudaklarımız birleşmiş artık o koltuk üzerinde benim kadınım olarak sevişmeye başlamıştı. Elim vücudunda dolaşırken dudaklarımız birbirinden hiç ayrılmıyordu.

Artık ateşler içerisinde yanan Nurcan benim kadınım olarak koltukta kendisini tamamen bana bırakmıştı. Bacakları arasına geçtiğimde sertleşmiş olan sikimi direkt olarak amcık içine yerleştirdim. O kadar arzu doluydum ki çok fazla sevişmeyi uzun tutacak haller bile bende yoktu. Boşalana kadar bacaklar arasında çok sert şekilde sikişmeyi devam ettirdim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*