İstanbul Travesti Siyahi Öğrencime Zorlada Olsa Siktirdim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Ben İstanbul Travesti İpek, 36 yaşında üniversitede öğretmen olarak görev almaktayım. Öğrencim ile yaşadığım zenci seks hikayeleri benim önemli zevklerimden birisiydi. Yalnız ve özgür yaşamı tercih eden bir kadın olduğum içinde bugüne kadar evlilik yerine getirmiş değilim. Öğrencilerim ile çok fazla şekilde samimiyet içerisinde bulunmazsam dahi ben zenci genç adam ile yakınlaşmak çok farklı bir şekilde olmuştu.

Okul içerisindeki davranışlarından gerçekten çok fazla şekilde etkilenerek yatağının içerisine alabilecek kadar ileri seviyede düşünceye sahip hale gelmiştim. Aktif her geçen öğrenci bir de sınıf içerisinde bakışmalarımdan etkilenmeye başlamıştım. Kendisiyle yakınlık göstererek evimde geçireceğim bir gecenin bile gerçekten çok farklı şekilde beni orgazm edeceğini biliyordum. Hafta sonu yaklaştığı süre içerisinde zenci öğrencimin evime gelebilmesi mi sağlayacak şekilde bir şeyler de teklif bulunma adına bahan bulmalıydım.

Eğitiminde gerçekten başarılı bir öğrenci olmasından dolayı da farklı bir bahaneler ortaya koymakta zorlanıyordum.
Hafta sonunda birlikte zaman geçirmek için evime bir kahve içmeye davet etmiştim. Zenci gelince adam bu tür yaklaşıma pek sıcak bakmıyor olsa da benimle birlikte geçireceği zamanın hayalini ben kurmaya başlamıştım. Hafta sonu olduğunda evimdeki hazırlığını gerçekleştirip genç sence adamı gelmesini bekledim. Öğrencim olmasına rağmen kendisi ile birlikte olmaktan başka bir şey düşünmüyordum. İstanbul trans Kumral tenli ve dolgun vücuduma tamamen kendisine sunarak temaslarını gerçekleştirecektim. Artık arzu kendisi ile birlikte uygulamaya devam edeceğim ilişkimin başlaması için yatak odama bile hazırlamıştım. Genç zenci öğrencim geldikten sonra kendisini direkt olarak yatak odası içerisine çektim. Şaşkın bakışlar içerisinde benden gelen davranışları istiyordu.

Ancak aklımdan geçenleri uygulamaktan başka bir şey düşünmüyordum. Yatak odası içerisindeki yatağımın üzerine oturup kendisinin de yanıma oturmasını istedim. BAHÇELİEVLER travesti pek isteksiz hallerde bulunmuş olsa da elimi tişörtünün içerisinde sokarak o kaslı vücudunda dolaştırmaya başladım. Bir yandan vücudunda ellerimi dolaştırıyor diğer yandan da seks sözcüklerini kulağına fısıldamaya başlamıştım. Artık kendisi ile birlikte yatağımın içerisinde sevişmeye doğru geçmeye başlamıştım. Üzerine eğilerek pantolonundan kalın siki çıkarıp hemen ağzıma aldım. Onu kıvama getirip beni uzun süre sikmesini isteyecektim.


Kalın siki ağzımın içerisinde gidip geldikçe gerçekten beni çok fazla şekilde sulandırıyordu. Ağzıma sığmıyor olsa da ben yalamayı devam ettirmekten başka bir şey düşünmüyordum. Artık zenci adam kıvama gelmiş ve beni gerçekten servisi gelecek şekilde bakışlara sahip olmuştu. Yatağın üzerinde domalarak arkama kendisine aldım. Artık İstanbul Gay‘in yarrağının amcığımın içine girmesini bekliyordum. Dibine kadar uzun zenci siki içime girmeye başladığı süre içerisinde nefesim kesilmişti. Daha önceden bir zenci adam ile sikişme heyecanını yaşamadığım için de gerçekten çok farklı duygular içerisindeydim. Sert şekilde yapılan sikişme içerisinde kıvranarak önünde boşalmıştım. Her ikimiz içerisinde de mükemmel bir deneyim haline gelerek birbirimizi tatmin etmiştik. Kalın zenci sikini fırsat buldukça yemeye devam ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*