Hayallerinizi Süsleyecek İstanbul Travesti Nalan

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti

Merhabalar ben Nalan, 39 yaşında dul bir kadınım. İstanbul Travesti Olarak liseye giden kızımla birlikte evimde yalnız bir şekilde yaşantıma devam ediyorum. Ancak yaşadığım tecavüz seks hikayeleri gerçekten benim için ilk zamanlar acı verici olsa da sonrasında hoşuma giden bir hale gelmişti.

Kızımın erkek arkadaşı sürekli olarak bize gelip gider, birlikte gerekirse akşam yemeğini bile yiyecek samimiyetin içerisindeydik. çünkü kızımın benden bir şeyleri saklamasını pek istemiyordum. Akşam yemeklerinde karşımda oturan genç adamın bana karşı bakışları son dönemlerde değişmeye başlamıştı.

Bu şekilde devam eden görüşmeler sonrasında ise banyoda zorla sikecek kadar ileri gitmişti. Bu yaşadığım anların hafızalarımdan silinmesi ise mümkün değildi.
Evimde yalnız bir şekilde yaşam sürüyor olsam da pek hovarda tipi hayatı yaşadığım söylenemez. Kendimi evimdeki seks oyuncaklarım ile tatminliğe götürmekteydim.

Hafta sonunda İstanbul Travesti kızımın doğum günü yapılacaktı. Bunun içinde sürpriz bir hazırlığı gerçekleştirmem gerekirdi. Bu yönde bana karşı en yardım olabilecek kişi ise kızımın erke arkadaşı olabilirdi. Telefon açarak hafta sonu bana erkenden gelmesini ve kızımın evde yokken hazırlıklar yapmamız gerektiğini söyledim. İstanbul Gay beni kırmamış ve kızımı bir yere gönderdikten sonra evimde hazırlıklara başlamıştık. Evin bir odasını baştan aşağıya güzel süsler ile donatmıştık. Artık her şey hazır ve kızım ile arkadaşlarını evimize davet edebilirdik. Tabi ki öncesinde bende hazırlığımı yapmam için banyoya girip kıyafetlerimi değiştirecektim. Kızımın sevgilisinden salonda oturmasını söyleyerek benim bir hazırlık yaparak yanına geleceğimi belirttim.

Çünkü bir saat gibi süreye kadar diğer davetli olan arkadaşları da gelecekti. Banyoya girmiş olduğumda genç adam salonda oturuyordu. Kendisine karşı bir farklı düşüncede olmadığım için banyo kapısını kilitlememiştim.
Duş altında vücudumu köpüklemeye başladığım sırada kapının açılma sesini duydum. Gözlerimde köpük olmasından dolayı pek kapıya doğru bakamadım. Seslendiğimde ise pek bir ses verilmemesi beni korkutmuştu. Hemen başımdan bir su aktarıp gözlerimi açıp neler olduğuna baktım.

Travesti banyo kapısından içeriye gelen kızımın sevgilisiydi. Karşısında çırılçıplak bir haldeydim. ‘’ Ne yapıyorsun burada? Dışarıya çıkar mısın, gerçekten saçmalıyorsun ‘’ diyerek tepki verdim. Ancak İstanbul Trans‘ın pek dinleyecek gibi halleri yoktu. Bana sahip olmayı ister şekilde bakıyordu. Üzerindeki kıyafetlerini bir yandan çıkartıyor bir yandan da bana doğru sokuluyordu. Islak olan bedenime gelerek sarıldı.

Seks arzularını gerçekleştirmek istediğini söyleyerek beni sarmasını devam ettirdi. Sağa sola kaçmaya çalışsam da artık pek bu mümkün gibi durmuyordu. Beni duvara doğru çevirip kafamdan aşağı doğru bastırdı. Götümün üstüne tokatlar vuruyor ‘’bu amcık benim artık sikeceğim seni’’ diyerek sikini amcık üzerinde sürtünüyordu. Her ne kadar bu durum can sıkıcı gibi olsa da sikinin amcık üzerimde dolaşması beni sulandırmıştı. Sikini içime soktuğunda ise artık zevk almaya başladığım için ses çıkartmıyordum. Götümü ileri geri yaparak bana giren sikinin keyfini sürüyordum. Artık boşalmaya başlamıştım. Arkamda beni sert siken kızımın sevgilisi ise içimde olan sikini çıkartmıyor göğüslerini de avuçlarında okşuyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*