İstanbul Gay Patronu İş Yerinde İnlettim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Erkan 24 yaşında evli bir erkeğim. Eşim bilmese bile İstanbul Travesti olarak bir çok kişiyle görüşüyorum. Özel bir pazarlama şirketinde müdür olarak işime devam ediyorum. İstanbul Gay seks hikayeleri sevişmesini patronum ile birlikte iş yerinde yaşamıştım. Patron ile bu şekilde bir temasların yerine gelecek olduğunu aklımın ucundan bile geçmezdi.

Bekar bir erkek olan patronum 39 yaşındaydı. Ancak sürekli olarak şık giyinir bakımlı bir erkekti. Ofis içerisine hiçbir şekilde Travesti arkadaşı gelmezdi. Genelde erkekler ile daha samimi bir hayat sürüyordu. Son zamanlarda bir arkadaşının sık şekilde gelmesi ve saatlerce odasının kapısı kilitli şekilde durması dikkatimi çekiyordu.

Ofiste tüm personel sabah toplanıyor daha sonrasında herkes dışarıda pazarlamak için ayrılıyordu. Sekreter ile birlikte patron ile ben kalmaktaydım. İş yerinde sabah personeller ile toplanmış güzel bir kahvaltı yapmıştık.

Arada bu şekilde yaptığımız aktivitelerde ise eğlenceli vakitler geçirmekteydik. Ama benim gözler sürekli patrona takılıyor neler yaptığını ve nasıl bir yaşam sürdüğünü anlamaya çalışıyordum. Tüm personeller ofisten ayrıldıktan sonra bende odama geçerek çalışmaya başladım.

Biraz daha zaman geçmesinden sonra her zaman gelen adamın patronun odasına doğru geçtiğini gördüm. Artık bu seferlerini alınıp bittiğini odanın kapısına geçerek dinleyerek öğrenecektim. Aradan geçen bir süreden sonra yerimden kalkarak odanın kapısına doğru yöneldim.

Odanın kapısına kulağımı yaslayarak sesleri dinlemeye başladım da resmen patronumdan inleme sesleri geliyordu. İlk başta yanlış duymuş olabileceğini düşünerek bir kez daha dikkatli bir şekilde dinlemeye başladım da gerçekten dinlemiş olduklarım doğru olduğunu anladım. Patronun bir adamla sikişme halinde ve dinleyerek odanın içerisini inletiyordu. Tekrar kendi odama dönerek işime devam ettim.


Misafir adam ofis içerisinden ayrılmasından sonra patronun odasına geçtim. Hiçbir şey olmamış gibi koltuğunda oturmuş bilgisayarında işleri kontrol eden patronum ile sohbet etmeye başladım. Az önce Travesti ile yaşananların her şeyi duyduğumu söyledim. Bana karşı şaşkın gözlerle bakmaya başlamıştı.

Oturduğu yerden kalkarak bana doğru gelmeye başladı. Ellerini yanaklarım üzerine doğru götürüp okşarken ‘’seninle de bir şeyler yaşayabiliriz’’ diye sözler sarf ediyordu. O anda anlamsız bir şekilde vücudumu sıcaklar basmış ve kendimi patronuma bırakmıştım.

Oturmuş olduğum koltuğun önünde diz çökerek patronunun fermuarını açarak sikimi dışarı çıkarttı. Az önce sikişmiş kendisi değilmiş gibi hemen sikimi ağzına alarak yalamaya başladı. ‘’Artık bunun da tadına bakma zamanı gelmiş’’ diyerek dudakları arasından hızlı bir şekilde ağzına sokup çıkartıyordu.


Güzel bir şekilde oral seks yaptıktan sonra kendisini masanın üzerinde ellerini destek alarak önümde domaldı. Haydi içme gir diye bekleyen patronumun arkasında biraz tereddüt yaşamıştım. Ancak dimdik olan sikimi ona sokmaktan başka bir şey düşünmez hale gelmiştim.

Travesti İstanbul‘da Göt deliğinden içeriye sikimi sokmaya başladım da derin bir oh çekmişti. Belinden kavrayarak kendime doğru çektim de ilk defa bir gay ile birlikte sevişmeye başlamıştım. Her sokmam da zevke gelerek götünün içerisine büyük bir inlemeler ile ben de boşalmıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*