İstanbul Travesti

Evlilik yaşantım içerisinde gerçekleşmiş olan İstanbul Travesti türbanlı seks hikayeleri konusundaki deneyim beni derinlemesine bir orgazmı yaşatacak hale sokmuştu. Seks adına kaçamakları yapabilecek pek fırsatı kendime bulamadığım için karımın yeğeni Tülay ile yaşadığım bu sekste olanların heyecanını benim için vazgeçilmez bir değere sahiptir.

Tülay 23 yaşında bekar bir kızdı. Evlere temizliğe giderek çalışma hayatına devam eden İstanbul Travesti Tülay’ın herhangi bir erkek ile sevgili olarak takıldığın rastlamamıştım. Çalışmasından arta kalan günlerinde teyzesi olan karımın yanına gelerek birlikte vakit geçiriyorlardı. Araları çok samimi olduğu için de o gelip gitmeler çok sık yaşanmaya başlamıştı. Türbanlı olan İstanbul Travesti her geçen gün daha da çok benim dikkatimi çekecek güzelliğe sahipti.


Tülay’ın doğum günü yaklaşmasından dolayı eşim benden kendisine yardımcı olmamı istemişti. Evimizde sürpriz bir doğum günü partisini kendisine düzenleyecektik. Sadece ikimiz olsak bile bu Tülay için yeterli bir sevindirici etkinlik olacağı eşim tarafından kabul görmekteydi. Ben de bu tür olaylara pek sıcak baktığım için her türlü şekilde yardımcı olmayı istiyordum. Artık hafta sonu gelmiş ve Tülay için pastamızı alarak evimizde hazırlığımızı tamamlanmıştı. Daha sonrasında cep telefonu ile İstanbul Travesti Tülay’ı aramaya gelmişti. Eşim Tülay’ı arayarak acil bir şekilde eve gelmesini istedi.

Travesti olaylardan habersiz bir şekilde olduğu için elimize hızlı bir şekilde gelmiş kapıda beklerken eşim gidip kendisine karşılamıştı. Tülay kapıdan içeri girerek misafir odasına geçiş sağladığında karşısında duran pastayı ve odanın hallerini görünce çok fazla şekilde mutlu olmuştu. Eşim ve çocuklarımla birlikte Tülay’ın doğum gününü gerçekten çok mutlu edecek şekilde kutlamaya başladık. Pastamızı keserek daha sonrasında müzik eşliğinde daha danslar geçmiştik. İşte bu dakikalar içerisinde Tülay’ın sergilemiş olduğu dans figürleri o muhteşem fiziğini ortaya çıkartmıştı.


Yapılan danslardan sonra İstanbul Travesti Tülay fazla şekilde terlemiş ve başında bulunan türbanı çıkartmıştı. Nefes almak için ise bir köşeye oturduğunda peçete ile terini kuruluyordu. Artık çok fazla yorulduğunu söylediği içinde de dansa devam etmeyeceğini belirtmişti. Eşim ile gülüşmeler içerisinde sohbetlerimizi devam ettirirken artık Tülay eve gitmek istediğini söyledi. Benden de eşim bu konuda arabayla eve bırakmam için yardımcı olmamı istemişti. Arabaya bindikten sonra yola koyulmuştuk. Dans ederken o ıslanmış olan tişörtünden iç çamaşırı net şekilde görünecek hale gelmişti. Gözlerimin bu noktaya takıldığını gören Tülay ne yapacağını bilemiyordu.


Eve gitmek yerine arabayı farklı bir bölgeye doğru sürmeye başlamıştım. Bir ormanlık alan içerisinde arabayı çektikten sonra Tülay’ın dudaklarına yapışarak sevişmeye başladım. Kendisini sağa sola kaçırmak gibi hareketlerde bulunsa da dudaklarımdaki ateşi ve zevki kendisine verdiğim için geri durmak artık istemiyordu. Koltuğun üzerinde birbirimize sarılarak ateşli sevişmede altımda inleyecek kendisinden geçiyordu. Vücudunun her noktasında dilimde dolaşarak türbanlı kızın tadına bakıyordum. Ürkek tavırlarındaki olan Tülay gerçekten bir kısrak gibi yat arabanın içerisindeki koltukta benim de ateşli bir şekilde sevişme yerine getirmek deydi. Arabanın içinden dışarı çıkarak Tülay’ın hafif şekilde önümde domalmasını sağladım. Arkasından sikimi amcık içine sokarak boşalana kadar gidip gelmiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*