İstanbul Travesti Sinem

travesti
travesti

Merhabalar adım Sinem, 28 yaşındayım ve spor salonu işletmeciliği yapıyorum. Beden eğitimi bölümünden üniversiteden mezun olduktan sonra spor salonu açtığımda harika bir işyeri hikayeleri tadında sevişme yaşamıştım. Sekse çok düşkün bir kadın olsam da daima gizli ilişkilerden yana olan birisiyim. Ancak iş yerime sürekli olarak gelip giden Hakan ile yakınlaşmamız farklı boyutlara doğru geçmekteydi.

İstanbul Travesti Kaslı vücuda sahip olan Hakan spor salonuna geldiğinde artık bende heyecan oluşturmaktaydı. Kendisi ile sevişmekten başka bir hayal içinde değildim. Soğuk bir şeyler ikram ederek özellikle karşılıklı şekilde yaz aylarında vakit geçirmek benim için keyif verici oluyordu. Birlikte geçirdiğimiz dakikalarda onunda gözlerini üzerimden alamadığının farkındaydım. Bekar bir kadındım ve özgür şekilde seks fantezileri yaşıyordum. Hakan ile hafta sonunda birlikte olma hayalleri kurmaya başlamıştım.

Aklımdan geçen tüm her şeyi bu duş altında olsa da uygulayacaktım.
Duş kabini içinde olduğu için benim banyoya girdiğimi fark etmemişti. Üzerimde sadece ince bir şort ve askılı tişörtüm bulunuyordu. Duş kabini açtım ve bir anda göz göze geldik. Ne olduğunu anlamaya çalışırken dudaklarımız birleşmişti. Onunda beni arzuluyor olması bambaşka bir heyecandı artık benim için.

Üstümüzden sıcak su akarken altında ateşli bir sevişme yerine geliyordu. Hakan’ın elleri diri göğüslerim üzerinde dudaklarımız ise ayrılmıyordu. Artık ikimizde tek vücut olmaya başlamıştık. Bir an kafamdan bastırıp önünde diz çöktürdü. Kalın sikini eline aldığı gibi ağzıma verdi. Artık o hayal ettiğim kalın siki ağzıma girip çıkıyordu. Oral seks yaptıkça ben kendimden geçer bir haldeydim. İstanbul trans O kadar büyük siki vardı ki oral seks yaparken ağzıma sığmıyordu. Hakan ellerimden tutarak önünden kaldırdı. Yüzümü duvara yaslayıp arkama geçti.

Dolgun götümün arkasında eğilmiş diliyle dolaşıyordu. Arzuladığım erkek artık amcık yalıyordu. Göt deliğim üzerine geldiğinde daha da çılgına dönüyordum. İnleyerek artık içime girmesini istedim. Sikini amcık içine soktuğunda ise zevk suları içinde kalmıştım. Dibime kadar sert sert sikiyordu. O girip çıktıkça ben ‘’sik erkeğim, ben seninim’’ diyerek önünde inliyordum. Hakan bu sözleri duydukça daha da hızlanıyordu. Bu sert sikişme devam ettikçe kaç kere kasılarak boşaldım hatırlamıyorum. Gay Hakan ise boşalacağı zaman kalın siki ile götümün üzerine patlamıştı. O günden sonra fırsat buldukça sikişmeye devam ediyoruz.