İstanbul Travesti ilanları

istanbul gay
istanbul gay

Ben Sinan namıdiğer İstanbul travesti sinan 34 yaşında evli bir erkeğim, eşimden aradığım fantezileri bulamadığım için ensest hikayeleri kıvamında bir sevişmeyi yaşayarak kendimi tatmin etmiştim. Annemin üvey kız kardeşi Selin gerçekten aklımı başımdan alacak kadar seksi bir güzelliği vardı.

Evlere temizliğe gittiği için annem içinde yardıma evimize sık gelip gidiyordu. Selin temizlik yaptığı sıralarda yerde diz çökerek hareket ettiği zaman arkasından dolgun götünü izleyerek sikimi avuçlayacak kadar arzulayacak hale gelmiştim. Annem çalıştığı için sürekli olarak baş başa evde yalnız kalmaktaydık. Travesti beni yabancı görmediği içinde çekinmeden rahat hareket ediyordu. Benim aklımda ise farklı fanteziler yaşanmaya bile başlamıştı. Onun dolgun götüne sahip olabilmek için her şeyi göze alabilirdim.

Gün geçtikçe kendisine karşı olan arzularım daha da kabarıyordu.
Annemin işte olduğu bir gün Selin teyzem yine temizliğe gelmişti. İstanbul gay yani ben ise temizliğe geleceği günü bildiğim için işe gitmemiş evde onu bekliyordum. Bir fırsatını bularak onunla seksi kalçasına dokunup kendimi cinsellik açısından tatmin etmekten başka bir şey düşünmüyordum. Selin yine annemin yatak odasına geçti üzerinden rahat kıyafetlerini giyinerek salondan temizliğine başlayacaktı.

Banyodan vileda kovasına su doldurarak yanına aldı. Ben ise adım adım kendisini takip ediyordum. Salona gelerek tam işe başlayacağı anlarda arkasından yanaştım. Ellerim birden dolgun götü üzerinde dolaşıyordu. Üvey teyzem kendisini sağa sola kaçırmaya çalışsa da artık benim olmaktan başka şansı kalmamıştı. İstanbul trans bir yandan okşuyor bir yandan seks sözcüklerini kendisine fısıldamaya devam ediyordum. Her ne kadar yapma demiş olsa da, artık bir süre sonra zevk almaya başlamıştı.

Kendisini bana bıraktı ve vücudu ateşler içerisinde yanıyordu. Arkasından sarıldığımda boynundan öperek yalamaya başladım. Bir yandan dimdik olan sikimi ise dolgun götüne sürtünüyordum. Boynunu yaladıkça teyzem kendisinden geçmişti. İstanbul kadıköy gay Gözlerini kapatarak erkeğim diyerek bana inliyordu. Sarılmış bir şekilde annemin yatak odasına teyzemi götürdüm.


Yatağın üzerine uzanmadan üzerinde neler var ise çıkartmıştı. Bacaklarını ayırıp artık kendisini daha çok yalamamı bekliyordu. Bacaklarını sonuna kadar ayırıp amcık üzerinde dilimle dolaşıyordum. Dil darbelerim amcık içine girip çıkmaya başladığında ise kıvranıyordu. Yerinden doğruldu ve sikimi ağzına vermemi istedi. Hiç tereddüt etmeden ağzına aldığında iştahlı şekilde emiyordu. Taksim gay Uzun zamandır sikişmediği için gerçekten çok azgın bir haldeydi. Bugün uzun bir şekilde kendisiyle sikişmemi artık arzular kıvama gelmişti. Artık sikimi amcık içinde hissetmek istiyordu. Önümde domaldı ve kalçasını sağa sola çalkalıyordu.

Uzun siki göt yanaklarını tokatlayarak arkasından amcık içine yerleştirdim. Girip çıkmaya başladığımda ise inlemesi yatak odasında yankılanıyordu. ‘’Artık sen benim sikicimsin, içinden o kalın sikini çıkartma doyur beni’’ diyerek teyzem önümden kalkmıyordu. İstanbul kadıköy gay Her girip çıkmamda daha sert olmamı istediği için dibine kadar köklüyordum. Teyzem orgazm oldukça bende kendimden geçer hale gelmiştim. Uzun siki göğüsleri üzerine boşaltarak rahatlamıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*