Oğlumun Garson Arkadaşına Siktirdim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba olgun seks hikayeleri sevenler. 42 yaşında olgun seksi vücuda sahip olan kadınım. 42 yaşında İstanbul da Travestilik yapan bedensel açıdan kendime baktığım içinde seks açısından çok çekici duran bir hallerim vardır.

Evliliğimden tek bir çocuğum olduğu için eşimden ayrıldıktan sonra onunla birlikte yaşamaya devam ediyordum. Birlikte geçirdiğimiz günler içerisinde ise çok anlaşan uyumlu anne bir oğulduk. Liseyi bitiren oğlum üniversiteye gitmek istemediği için bir lokantada işe başlamıştı. Sabahları erkenden evden çıkıyor, akşamları oldukça geç saatlerde geldiği dahi oluyordu.

Bende bu durumdan rahatsızlık duysam da, para kazanmak için mecbur olduğu için ses çıkartamıyordum. Sevgilim olmadığı için seks adına yaşadıklarımı mastürbasyon ile tatmin etmeye gidiyordum.

Son dönemlerde oğlum ile arkadaş olan İstanbul Travesti’den fazla şekilde etkilenmeye başlamıştım. Oğlum ile aynı yaşlarda olsa da, çok karizmatik bir erkek tipinde olması dikkatimi fazlası ile çekmekteydi. Genç Eren ile yatak odamı paylaşmak hatta ateşli olan bedenimi kendisi ne sunmaktan başka bir şey düşünmüyordum.

Akşamları iş çıkışında genelde oğlum İstanbul Travesti Eren ile samimi olduğu için bize gelerek birlikte vakit geçiriyorlardır. Yine bir hafta sonu akşamı iş çıkışında bize gelmişler ertesi gün de tatil yapacakları için gecenin geç saate kadar vakit geçireceklerdi.

Salonda oğlum ile baş başa vakit geçirenlerin televizyondan film izliyor kahkahalar içinde sohbetler gerçekleştiriyordu. Travesti ise koltuğun köşesinde kendilerini istekli gözleriyle takip ediyordum. Eren’e etkilemekten başka bir şey düşünmüyordum.

Onu yatağımın içerisine alarak dudaklarına yapışıp vücudumun her tarafını tatmin edecek arzular hale gelmiştim. O gece sabaha kadar Eren’i yatak odamda düşünerek geçirmiştim. Sabah uyandığımızda güzel bir kahvaltıyı baş başa yaparak sohbet etmiştik.

Daha sonrasında Eren oğlum ile birlikte evden ayrılarak uzaklaşmıştı. Ben ise aklım her zamanki gibi onda kalmıştı. Hafta sonu tatilini birlikte geçirdikten sonra oğlum eve dönmüş Travesti Eren ise kendi evine gitmişti.

Ben ise ertesi gün onu yatağımı almanın planlarını yapmaya başlamıştım. Sabah erkenden işe oğlum gitmesinden sonra ben de yatak odamı hazırlamaya başladım. Oğlumun cep telefonundan gizli bir şekilde numarasını aldığım Eren’e telefon açarak bize biraz ve aramasını istedim.

Ancak yanıma geleceği sırada bu konudan Eren oğluma bahsetmesin hiçbir zaman istemedim. Bir süre sonra kapıda belirmiş ben de ona gülen gözler ile karşılanmıştım. Kapıdan içeriye soktuğumda söylemiş olduğum ilk söz ondan etkilenmiş olduğumdu.

Biraz sohbeti gerçekleştirdikten sonra dudaklarından öperek kendime doğru çekmeye başladım. Arzuladığım tek erkek artın yanımdaydı.

Yatak odasına doğru dudaklarından öperek götürdüm. Daha öncesinden hazırlanmış olan yatağımın üzerine uzanarak üzerindeki tüm kıyafetleri elleriyle çıkarttırdım. Artık bu ateşli bedenim Eren tarafından tahmin ediliyordu.

Güzel bir şekilde vücudumu yalayarak kıvama getirdikten sonra yatağın üzerinde beni domalttı. O genç ve fit bir vücudu ile arkamda göt yanaklarımı tokatlayarak amcık içine sikini soktu.

Arkamda gidip geldikçe ben çığlıklar içerisinde boşalıyor daha sert şekilde sikişmek için kendimi ona bırakıyordum. Uzun süre beni sikmekte olan Eren gerçekten tatmin edici boyutlara taşımıştı. Ben de uzun siki yalayarak ağzımın içine boşaltıp onun memnun kalmasını sağlamıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*