Öğrencim İstanbul Travestiler ayak parmaklarını yalattı

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba gay seks hikayeleri sevenler. İstanbul Travesti İlhan 38 yaşında hamam işletmeciliği yapan bir evli erkeğim. Sadece haftanın bir günü kadınlara hizmet sağladığım hamam işletmeciliğinde diğer günlerin tamamı erkeklere açık kalmaktaydı. Kadınlara açık olduğu günde ise eşim gelerek müşteriler ile ilgilenmekteydi. Erkeklere açık olduğu bir gün artık hamamı kapatma saatine doğru yaklaşmıştım.

Ancak o sırada içeriye gelen İstanbul Travesti genç hamamda bir duş almak istedi. Kendisine kapatma üzere olduğumu söyleyerek artık yarın gelmesini tavsiye etmiş olsam da genç hamam içerisinden çıkmamakta kararlıydı. Bir süre ikna etme çabaları ile uğraşmış olsam da artık kendisini hamam içerisinde atmaktan başka bir şey düşünmüyordu. Elinde tutmuş olduğu paranın üzerine bir miktar daha ekleyerek kendisine yardımcı olmamı istedi. Bir ücretin 4-5 katını vereceğini teklif etmesi artık kendisine karşı sıcak bakmamış sağlamıştı.


Adının Derya olduğunu söyleyen İstanbul Travestiler genç ve 25 – 27 yaşlarında gerçekten çok kibar konuşmasına sahipti. Benimle birlikte yaptığı sohbet sırası içerisinde çok enerjik bir yapı olduğunu söylemişti. Hamama başka bir müşteri almak istemediğim için kapısını kilitleyerek sadece genç adama karşı hizmet verecektim. Soyunma kabinine geçtikten sonra kendisini havlu ve şampuan sundum. Genç Derya hazırlığı yaptıktan sonra kalmamın olduğu zemin kata doğru ilerlemeye başladı. Merdivenlerden aşağı inerken arkasına doğru dönerek kendisine eşlik etmemi istedi. Benim de işim bitmiş olmasından dolayı üzerimdekileri çıkartarak genç Derya ile hamamın içerisine birlikte geçmiştim.

Hamam içerisinde bulunan göbek taşı üzerine uzandığım sırada İstanbul Travesti genç ise üzerinde sıcak suyu dökerek vücudunu şampuanlamaya başlamıştı. Bir yandan vücudun şampuanlıyor bir yandan da gözlerini benim üzerimden alamayacak şekilde dikkatli olarak takip ediyordu. Bir an oturmuş olduğu yerden kalkarak bana doğru gelmeye başladı.
Ben uzanmış olduğum yerden hiç toparlanmadan göbek taşının keyfini çıkartırken genç Derya hemen yanıma uzandı. Belimi sarmış olan havluya doğru ellerini götürerek hafif şekilde aşağı doğru indirmeye çalıştı.

Ne yapmaya çalıştığını anlamaya başladığım sırada artık sikim karşısında duruyordu. Yüzüme doğru gülümseyerek hemen elini sikimin üzerine götürüp okşamaya başladı. İstanbul Travesti elime eller üzerine götürüp geri çekmeye çalışmış olsam da benim sessiz olmamı isteyerek kendisine bırakmamı istedi. Bir yandan sikimi sıvazlıyor bir yandan da gözlerimin içerisine bakıyordu. Uzandığın yerden üzerime doğru geçerek sikimi ağzına alarak yalamaya başladı. İlk defa bir gay ile kendi işyerimde birlikte olma heyecanını artık yaşamaya başlamıştım.


İştahlı bir şekilde yalamaya devam ettiği sikim dimdik hale gelmişti. İstanbul Travesti bu kadar zevk alacağımı tahmin bile etmiyordu. Belindeki sarılan havluyu bir kenara attıktan sonra beni uzanmış olduğum yerden kaldırmadan kucağıma doğru geçti. Yalanmış olduğu siki elleriyle kavrayarak göt deliğinden içeri almaya başladı. Oldukça dar olan göt deliğinden kalkmış sikip gidip gelmeye başladığı zaman ben daha da çok zevk alıyordum. Kucağımda inleyerek zıplayan bir gay ile kendi iş yerimde sikişiyordum. İçerinin sıcaklığı ile ateşler içerisinde yanan gay sıcaklığı birleşmesiyle bambaşka bir şekilde heyecan duyuruyordu. Kucağımda zıplayarak beni içine patlatan gay Derya ile çok fazla şekilde zevk alarak boşalmıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*