Sarhoş Olan İstanbul Gay Tuvalette Sikmemi İstedi

travesti
travesti

Merhabalar adım Kemal, 25 yaşında özel bir eğlence kulübünde barmen olarak çalışıyorum. Sürekli insanlar ile İstanbul Travesti olarak yakından ilgilendiğim içinde meslekten ötürü çevrem geniş bir hale gelmişti. Gay seks hikayeleri ise bu müşterilerimden birisi ile çalıştığım iş yerinde yaşanmıştı. Gay Barmen olarak çalıştığım iş yerinde ne kadar çok viski gibi içeceklerin satışını yapar isem prim kazanıyordum.

Bu müşterilerimden birisi olan kişinin ise gay olduğunun farkında değildim. Devamlı olarak geldiğinde fazla şekilde alkol almasa da, bahşiş bırakarak masadan ayrılıyordu. Bir bahşiş alan çalışanın ne kadar daha çok duyarlı çalıştığını sizlerde çok iyi bilirsiniz. İşte bu müşterim ile samimiyetimi her geçen gün daha da ileri seviyeye getirmiştim. Birlikte geçirilen süre içerisinde kendisinin yaşadığı ilişkiye kadar öğrenmiştim.


Bu sefer geldiğinde her zamankinden daha çok alkol almış ve içinden geçenleri benimle paylaşıyordu. Bende kendisini samimi duygular ile dinlemesini sürdürüyordum. Böylelikle bana olan saygısından ötürü güzel vakit geçiriyorduk. Artık eğlence merkezinde gecenin ilerleyen saatleri gelmişti. İstanbul Travesti olan müşteriler yavaş bir şekilde boşaltıyor bende müşterimize kapatacak olduğumuzu anlatmaya çalışıyordum. Bundan dolayı alkol vermeyi de kesmiştim. Genç adam bana karşı farklı sohbetler üzerinden ilerliyordu.

Çok aşırı şekilde sarhoş olmasından dolayı lavaboya gitmek için benden yardım istemişti. Koluna girerek oturduğu yerden kaldırıp lavaboya kadar eşlik ettim. İçeriye girdiğimizde ise vücuduma dokunuşları farklılaşmıştı. Birden elimi sikimin üzerine götürdü. Pantolon üzerinden de olsa sert şekilde okşuyordu. Kavramış olduğu siki okşarken ‘’Beni burada sikmelisin ben senin olmalıyım’’ sözleri ile hareketlerini daha şehvet verici şekilde devam ettiriyordu. Bir süre daha okşaması ile sikim dimdik hale gelmişti. Bir an çok sarhoş olduğunu düşünerek saçmalayacağını düşünmüştüm. Ancak durum dakikalar ilerledikçe hiçte öyle olmadığı anlaşıldı.


Önüme diz çökerek okşadığı siki pantolonumdan dışarı çıkarttı. Gözleri kapalı bir şekilde ağzının içinde dolaştırıyordu. Kalın siki dibine kadar somururken taşaklarımı ise bambaşka bir zevk ile okşamaktaydı. İstanbul Travesti ile tuvalet içerisindeyken içeriye bizden başka kimse gelmesi mümkün değildi. Çünkü çalışanlar dahil büyük bir kısım eğlence merkezini terk etmişti. Ayağa kalkan gay pantolonu aşağı indirip önümde domaldı. O yaladığı siki götünden sokmamı istedi. Bir süre bu durum benim için şaşırtıcı olsa da gay ile orada sikişmeyi kabul etmekten uzak duramadım. Önümde duran pürüz içermeyen bembeyaz götünden kalın siki sokmaya başladım. İçine girmeye başladığım anlarda derin bir ohh çekmişti. Çok dar bir göt sahibiydi. Ben ise aldığım zevk ile giderek sikişmede sertleşiyordum. Karşımızda duran aynadan aldığı zevk sonrasında yüzünde oluşan ifadeye de bakıyordum. Bu gördüklerim beni daha çok hırslandırıyordu. Dibine kadar kalın siki sokarak boşalana kadar gidip gelmiştim. Götünün içine boşaldığım anlarda bu kadar zevk alabileceğimi asla tahmin bile etmemiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*