Taksi Parası Olmayan Travesti Kız Ağzına Aldı

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba ben İstanbul Travesti Murat 36 yaşında taksi şoförlüğü yapan esmer tenli oldukça yakışıklı bir erkeğim. Genelde geceleri taksi şoförlüğü gerçekleştirmiş olduğum için birbirinden farklı insanlar ile karşılaşabiliyordum. Oral seks hikayeleri benimde dikkatimi çeken bir ilişkiydi. Bazı durumlar içerisinde parası olmayan vatandaşlar denk gelse de istemiş olduğu yere kadar götürmekten geri adım atmıyordum.

Ancak bu sefer aracımın içerisine almış olduğum İstanbul cd Travesti Özge çok farklı bir teklifte bana karşı yaklaşmıştı. Bir eğlence kulübünün önünden geçerken Travesti genç bir kızın mini eteği ile yol kenarında beklediğini gördüm. Yanına doğru sokulduğunda sarhoştu ve ayakta biraz zor duracak hali vardı. Biraz camı açarak sohbet ettikten sonra parasının olmadığını ve gitmek istediği yere kadar kendisine bırakmamı istedi. Aracın içerisine aldıktan sana birlikte yola koyulduk. Arabamda arka koltuğa oturmak yerine hemen oturduğum yerin yanındaki koltuğa oturmuş benimle samimi sohbetler gerçekleştiriyordu. Sarhoş olduğu için koltukta nasıl oturduğunu farkında değilim. Mini eteği otururken yukarı doğru sıyrılmış olduğu için iç çamaşırı görünecek kadar frikik veriyordu.


Ben de süzülen o bacakları arasından yukarı doğru bakıyor bir yandan da aracımı kullanmaya devam ediyordum. Ancak görmüş olduğum manzara vücudumun ateş basmasına neden olmuştu. Aracımı kullanmakta güçlük çekiyor olduğumu bile söyleyebilirdim. Vücudun üzerine iştahlı gözler ile bakmaya devam ettiğini fark ettiği zaman Özge elini bir an sikimin üzerine doğru getirmişti. Pantolon üzerinden kavradığı sikimi okşamaya başladığında sertleşmişti. Artık gerçekten beni kıvama getirmişti. Aracımı uygun bir yerde durdurduktan sonra kendimi İstanbul Travesti Özge’nin kollarına bıraktım. Bulunduğu yerden üzerime doğru eğilerek pantolonumun fermuarını açarak içinden kalın siki dışarı çıkarttı. Kalkmış olan aletimi dudakları arasından ağzına alarak zevkle yalamaya başlamıştı. Dudaklar arasında sikimi gidip geldikçe artık gözlerimi kapatarak aldığım zevkin tadı varmaya başlamıştım. Travesti Genç kız o kadar iştahlı bir şekilde yalıyordu ki beni kendimden geçirecek kadar etkilemişti. Arabamın içerisinde sakso çekmeye devam eden Özge’nin tişörtünü yukarıya sıyırıp göğüslerini açmıştım.

Bende sakso çeken kızın göğüslerini okşayarak almış olduğum zevki daha da ileri seviyeye taşıyordum. Sadece oral seks ile beni tatmin edebileceğini söyleyen İstanbul Travesti Özge sikimi iştahlı bir şekilde yalamasını devam ettiriyordu. Zaten öylesine zevk alıyordum ki arabanın arka koltuğuna alıp sikişmek gibi bir düşünceye bile gitmiş değildim. Artık sürekli olarak oral seks ile kendimi tatmin etmeye doğru götürmüştüm. Bir süre sonra taşaklarıma kadar inip yalaması gerçekten beni inanılmaz bir orgazma yaşatmıştı. Ağzının içinde iken orgazm olmam beni kendimden geçirmişti. Özge boşalmakta olan sikimdeki tüm menilerini dudaklar arasında emerek içine doğru çekiyordu. Yapmış olduklarından çok zevk aldığını inlemelerinden de ben de net şekilde anlayabiliyordum. Beni oral seks ile tatmin eden kızı istemiş olduğu yere bıraktıktan sonra bende aracımla işime devam etmiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*