Travesti Türbanlı Hasta Bakıcı Odamda Sikişti

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba adım Utku, 34 yaşında bekar bir doktorum. İstanbul Travesti olarak Hastane odalarında pek iş yeri seks hikayeleri yaşamıyor olsam da bu defa cezp edilmem beni derinden etkilemişti. Bundan dolayı da hasta bakıcısı Sevgi’yi odama alarak sevişmiştim. Oldukça yakışıklı ve nerede ne şekilde durması gerektiğini bilen bir yapıda hayat sürüyorum. Bundan dolayı da kadınların dikkatini çekecek yönlerimin fazla olduğunu söyleyebilirim. Ancak hasta bakıcısı İstanbul Travesti Sevgi ise beni kendimden alacak şekilde bir etki uyandırmıştı. Hastanede odaları dolaştığım sırada sürekli karşılaşır hale gelmiştik. Çalışma halindeyken eğilmesi o arkadan görünen dolgun göt ile beni azdırmaya yetiyordu. Kendisine bu şekilde bakışmalar içerisinde olduğumu fark etmişti ki frikik verecek bir etkiyi uyandırıyordu. Artık ikimiz içinde çok farklı şekilde bir hamleler için yola girmeye başlamıştık.


Hastanede nöbete kaldığım gün Sevgi’de nöbetteydi. İkimizin de aynı günde nöbetçi olması yakınlaşmamız için bir kapı aralamıştı. Ben hastaların odasını dolaştıktan sonra odama gelmiş ve bilgisayarımda vakit geçiriyordum. Bir süre sonra Sevgi elinde bir kahve ile odama geldi. ‘’Birlikte kahve içer miyiz?’’ diye bana sorduğunda bu nazik daveti geri çevirecek değildim. Masanın hemen karşısındaki koltuğa oturdu. Bir yandan kahvesini yudumluyor bir yandan da bana şehvet veren gözler ile bakıyordu. Bu sarışın hatunun vücudu gerçekten dikkat çekiciydi. İstanbul CD Travesti Sevgi bekar birisi olmasından dolayı da kendisine karşı farklı gözler ile bakmak beni rahatsız etmiyordu. Bir süre sonra işi olduğunu söyleyerek odamdan çıktı. Bende o zaman biraz sonra çaylarda benden diyerek Sevgi’yi yolcu etmiştim. Odamda bulunan uzun koltuk üzerine uzanmış şekilde biraz dinleniyordum.


Uzandığım yerde kapının tıklandığını duydum. Travesti Buyur gel dediğimde içeriye giren Sevgi’den başkası değildi. Hafif şekilde doğrulmaya çalışsam da, ‘’rahatsız olmayın, ben çıkayım’’ diyerek tekrar gitmek istemişti. Ancak ben gitmesinden yana değildim. Biraz doğrulduktan sonra hemen yanıma oturmasını istedim. Kendisi de buna dünden hazır gibi hemen dibime sokulacak şekilde oturmuştu. Artık o vücut sıcaklığı bana daha yakın bir halde duruyordu. Gece nöbette olduğumuz için rahat olabilirdim. Elimi bir an saçlarına doğru götürüp okşamaya başladım. Tebessüm eden hasta bakıcısı kadının vücudunda ulaştırmaya başladım. O göğüsleri üzerine ellerim geldiğinde hafiften heyecan duymuş ve titrer hallerdeydi. Artık kendisini tamamen bana bırakmıştı. Gömlek düğmelerini açarak sadece iç çamaşırı ile bırakmıştım. Göğüsleri sutyenden taşacak gibi duruyordu. Sutyeni de çıkarttıktan sonra göğüslerin üzerine eğilerek yalamaya başladım. Ben göğüsleri yalarken Sevgi altındaki pantolonu da çıkarttı. Çırılçıplak bir şekilde odamda benim kadınım olmak için hazırdı. ‘’Sik doktorum beni’’ diyerek gözleri kapalı şekilde inliyordu. Koltuğun üzerine yatırıp bacakları arasına geçtim. Dimdik olan sikimi sulanmış amcık içine soktum. Artık hasta bakıcısı kadını inleterek odamda sikmekteydim. Her girip çıkmamda sulanan amcık içine sikim kökleniyordu. İçinde gidip gelirken fena şekilde orgazm olmuştum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*