Yanımda Çalışan İstanbul Travestiyi Ofiste Siktim

İstanbul Travesti gay
İstanbul Travesti gay

Merhaba ben Sinan 40 yaşındayım. Kendime ait bir muhasebe bürosu ofisi işletiyorum. Belirli dönemlerde stajyer öğrencilerden birisi olan baldızım Seval’i baldız seks hikayeleri tadında sikmiştim.

Seval 24 yaşında İstanbul Travesti evde sıkıldığı için benim yanımda çalışıyordu. Tabi ki öncesinde eşim kendisine yardımcı olmam için bana söylemişti. Seval kumral güzeli ve çok açık seçik kıyafetler seçen gerçekten cilveli bir hatundu.

Bakışları ile de erkekleri kendisine çekebilecek kapasiteye sahip olduğunu çok rahat söyleyebilirim. Travesti Seval dışında bir tane daha iş yerinde erkek öğrenci çalışmaya devam etmekteydi. Ancak ben Seval ile daha yakından ilgilenerek birlikte vakit geçiriyordum.

Artık cilveli hareketleri aklımı başımdan alarak kendisini ofis içerisinde sikmeyi düşünecek kadar ileri gitmiştim. Yaz dönemlerinde giyim kuşamını daha da çok ileri seviyeye taşıyor dekolteli kıyafetler ile gelip gidiyordu.

Eşimin kardeşi olması ona karşı farklı duygulara gitmeme engel olacak bir hali artık ben de geride bırakmış. Her gecen gün kendisine karşı iştah kabartacak şekilde bir hale geliyordum. Travesti İstanbul‘un Dışarıdan vücudunu süzdüm dakikalarda bile sikimi kaldırabilecek etkiyi gösterebiliyordu.

Ofisimde öğle saatlerinde hep birlikte yemek yiyor karşılıklı olarak keyif verici sohbetler yerine getiriyorduk. Ofisimde çalışan stajyer öğrencilerden erkek o gün rahatsız olmasından dolayı işe gelmemişti.

Trans baldızım ile baş başa günü geçirecek bir fırsat bana doğmuştu. O gün yine öğle saatlerinde mutfakta masamıza geçerek baş başa yemeğimizi yemiştik. Sonrasında baldızımdan bana bir kahve yapmasını istemiştim. Yemek masasına kalktıktan sonra odama geçerek kahvem oraya getirmesini bekledim.

Masamdaki bilgisayarımda çalışmaya devam ederken Seval elindeki kahve tepsisi ile odaya girmişti. Masamın yanına doğru gelecek fincanı bırakacağı sırada eğildiği sırada göğüsleri tişörtünden fırlayacak gibiydi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*