Dükkan Sahibimin Travesti Karısını Götten Siktim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba İstanbul Travesti Ekrem, 28 yaşında kendime ait bir terzi dükkanını işletmekteyim. Anal seks hikayeleri ilk defa dükkan sahibim kadın ile yerine gelmişti. İkimizin de zevk aldığı şekilde bu seks arzularını yerine getirmiştik. Yaşamış olduğum bu heyecan verici olan anlar dükkan sahibim Ela ile yaşanmıştı.

Ela 36 yaşında benden büyük olsa da ilgisini hiçbir zaman geri çekmeyen bir hatundu. Ben ise evli olduğum için bana olan sıcak yakınlıklarına pek karşılığımı olumlu şekilde verebilmem mümkün değildi. İstanbul‘da terzilik yaptığım dükkan sahibinin Travesti karısı olduğu için ay başlarında gelerek dükkan kirasını alarak yanımdan ayrılıyordu.

Son zamanlarda ise sadece ücret almak ile kalmıyor kendisine bir şeyler ısmarlatarak sohbetlerini samimi boyutlarda devam ettiriyordu. Aramızdaki samimiyet ileri seviyeye gelmişti.

Bir ay başında kirasını almaya geldiğinde bu defa çok açık seçik konuşmalar üzerinden gidiyordu. Beni kendisine çekmek için bir hallere girmeye dahi başlamıştı. Aslında kendisinden etkilenmemek gibi bir durum söz konusu değildi. Zaten o etine dolgun beden ile sevişme yerine getirmeyi her erkek arzulayabilirdi.

Bundan dolayı bende yakınlığımı sergilemeye devam ettim. Bu ay ki kirayı da verdikten sonra Travesti İstanbul ile bu defa alkol almaya başlamıştık. Kahve yerini çakır keyif olacak şekilde yudumladığımız biralara bırakmıştı. Ela’nın başı hafif şekilde dönmeye başladığını gözlerinden anlamıştım.

Dudaklarından süzülen sözlerinden ise sarhoş olduğu görülüyordu. Birkaç kadeh bira daha içmek istemişti. Ancak ben kendisini kaybedecek olduğu düşüncesi ile bu kadar yeter diyerek yarım bırakmıştım. Yerinden kalkarak evine gitmek yerine boynuma sarılmaya başlamıştı.


Yaptığı bu sıcak dokunuşlar karşısında ne yapacağımı şaşırmıştım. Ancak o sıcaklığını bedenim üzerinde hissetmeye başladığımda çok etkilenmiştim. Dudaklarımız birleşmiş ateşli bir sevişmeye yerini bırakmıştı. Bu duruma nasıl geldiğimizi dahi anlamış değildim.

Vücudu üzerinde ellerim ile dolaşmaya devam ediyordum. Zaten alkol almaya başladığımda dükkan kapısını kilitlemiş olduğum için hareketlerimi çok rahat şekilde yapmaktaydım. Kıvama gelen ve bunca yıl Gay olarak ilişki yaşadığım Ela artık sikimi yalıyordu. Sikimin kafasında diliyle dolaşıyor yaptıklarından çok keyif aldığını gösteriyordu.

Bambaşka şekilde bir etki ile bu ilişki devam ediyordu. İş yerinde bulunan tekli koltuk üzerine alarak bacaklarını ayırmasını sağladım. Yaladığı kalın siki amcık içine sokarak sikişme heyecanına artık varıyordum. Dükkan sahibim Ela kendisinden geçtiği için kontrolü tamamen bana bırakmıştı.


Bir süre amcık içine kalın siki sokarak gidip gelmem sonrasında pozisyon değiştirdim. Önümde diz çöktürdüğüm kadının amcık içine değil de götten sikiş heyecanı yaşamak istiyordum. Kalın siki göt deliğine yasladığımda pek tepki görmedim. Artık götten sikiş yaşamaya başlamıştık.

Anal seks zevkini tadan Ela çok güzel inliyordu. Zaten inleme seslerini duydukça da ben giderek sertleşiyordum. Götün içinde gidip gelirken boşalmıştım. Ela ile artık her dükkan kirası ödeme günlerinde farklı fantezileri denemeye devam ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*