Babamın İstanbul Travesti Sekreterini Tuvalette Götünden Sikiyorum

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba ben İstanbul Gay Ercan, 22 yaşındayım. Üniversite okuyan bir öğrenci olsam da babamın iş yerini sık ziyaret ediyorum. Çünkü babam harçlık alabilmem için ofisinde kendisine ait olan işlerime yardım etmemi istiyordu. Ancak benim bu iş yerinde geçirdiğim vakitlerde en fazla hoşuma giden anal seks hikayeleri için bulunmaktaydım. Hem ben hem de babamın sekreteri bu iş yerindeki tuvaletteki kurduğumuz fantezilerden çok keyif almaktaydı. Esmer sekreter gerçekten arzu dolu ve cilveli hareketleri fazla olan bir kızdı. Kendisi bakire olmasından dolayı pek amcık içine kalın siki alma yönünde kararı olmamıştı.

Bundan dolayı da ilk olarak götten bana verdiği anlardaki tadı ise unutmuş değilim.
Her babamın iş yerine gittiğimde kapıda beni esmer sekreter İstanbul travesti Zuhal karşılamaktaydı. 19 yaşlarında olan bu genç kız gerçekten şehvet uyandıran halleri vardı. Ofis içerisinde ben kahvemi yudumladığım sırada sekreter kız ile göz göze geliyordum. Şehvet verecek şekilde tebessüm ediyor beni kendisine doğru çekmeye çalışıyordu. İşte bu dakikalar içerisinde bende kendisine karşı olan ilgim yükselmeye başlamıştı. Bir erkeğin libidoları kendisine yükselmemesi gibi bir durumun yaşanmaması imkansızdı.

Zuhal eline kahvesini alarak odama gelmişti. Karşıma oturduğunda özel hayat üzerinden sohbet gerçekleştiriyordu. Babamın bu hallerde sekreteri ile görmesini istemediğim için odamdan nazik bir şekilde çıkmasını istemiştim. Bir süre sonra tuvalete gidecek olan İstanbul travesti Zuhal bana işaret etmişti. Birlikte tuvalet içine alabilecek kadar beni kendisine çekiyordu.
Zuhal tuvalet kapısındayken bana halen göz kırpıyor peşinden girmemi bekliyordu. Tabi ki bu kızın o güzelliğine hayır demek mümkün değildi. İş yerindeki ortamı kolaçan ettikten sonra kimseye görünmeden tuvalette peşinden girdim. Artık tuvalet içinde sadece ikimiz vardık. Ellerini ağzıma götürüp kapatarak sessiz olmamı istedi. Hemen kavradığı kalın siki yalamaya başladı. O kadar çok iştahlı şekilde emiyordu ki sanki daha öncesinde hiç kalın siki yalamamış halleri vardı. Dudakları arasında gidip gelen kalın sikim sanki amcık içine girip çıkar gibi zevkler almaktaydı. Bakire olduğunu söyleyen Zuhal mini eteğini beline doğru sıyırdı.


Ayna önünde bulunan dolaptan destek alarak sikimi götünden sokmamı istedi. İşte bu duyduklarım karşısında bendeki ateş daha da yükselmişti. O dolgun götün yanaklarını sıkarak uzun siki göt deliğine yerleştirmiştim. Dar olduğunu söyleyen Zuhal hafif şekilde girip çıkmamı istiyordu. Ancak ben kendimden geçmiştim. Girdiğim gibi hızlanmış göt deliğini parçalayacak kadar sikişiyordum. İstanbul travesti Anal seks temaslarını bir tuvalet içinde yerine getirir hale gelmiştik. Götünde hissettiği sikim ile zevke gelen sekreter orgazm oluyordu. Artık babamın sekreteri benim fahişem gibi bir sikişme halindeydi. Bu götü sikmek ise gerçekten ateşler içerisinde beni bırakmıştı. Tuvalet içinde kış günü olmasına rağmen çok terlemiştim. Götün içine boşalarak ilişkimin finalini tuvalette sekreter ile yaşamıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*