İstanbul Travesti

İstanbul Travesti gay
İstanbul Travesti gay


Merhabalar ben Travesti Serdar 23 yaşındayım. Yeni yaşadığım bir evlilik hayatım olsa da, karımdan daha çok üvey annem ile yaşadığım ilişki beni memnun etmişti. Ensest seks hikayeleri tadında giden ilişkim derinden orgazm edecek kadar beni benden almıştı.

Sarışın bir güzellik sahibi olan üvey Travesti annem 38 yaşlarındaydı. Dolgun bir vücuda sahip olmasından dolayı üzerine dekolteli kıyafetler giyindiği zaman çok dikkat çekici bir hale geliyordu. İlk zamanlarda kendisine karşı farklı düşüncelerim yoktu.

Ancak geçen zaman içerisinde yarı çıplak şekilde görmem aklımı başımdan almıştı. Evlilik yaşantım yeni başlamış babamın evine yakın bir yerde dairemiz olduğu için orada oturuyordum. İşten çıkışta ya da hafta sonu tatillerinde gelerek babamlarda kaldığımda oluyordu.

Hafta içinde çalışmaktan pek zamanım olmadığı için direkt şekilde son zamanlarda eve geçiyordum. Ancak elektrik işlerinden anladığım için babam bir akşam iş çıkışında uğramamı birkaç yapılacak yer olduğunu söylüyordu.

Bu konularda kendimin de çok tutucu olduğumu söyleyemem. Birkaç işi üst üste söylemeden yaptığım pek görülmemiştir. İstanbul Travesti olarak babamın ısrarlı şekilde açtığı telefonlar sonrasında evin yolunu akşam iş çıkışında tutmuştum.

Söylemiş olduğu işleri yapacak oradan eve geçecektim. Bende evin anahtarı olmasından dolayı eve geldiğim zaman direkt şekilde kapıyı açarak içeri girdim. Kapıdan adımı koridordan atmaya başladığımda yatak odasını tarafından inleme sesleri geliyordu. Biraz duraksayarak seslerin net olarak anlamaya çalıştım.

Yatak odasına doğru adımlarımı atmaya devam ettiğim sırada bu üvey annemin sesinden başkası değildi. Evde babam yoktu ancak yatak odasında kiminle birlikte olabilir diye düşünmeye başlamıştım.

Yatak odasının kapısına geldiğimde sonuna kadar açık bir vaziyetteydi. Odadan içeriye baktığımda ise üvey annem yatağında bacakları ayırmış eline aldığı vibratörü amcık içine sokuyordu. Sulanmış amcık içine elindeki vibratör köklendikçe çığlık atıyordu. İstanbul Travestiler mastürbasyon yapar mı diye kendi kendime soruyordum, gözleri kapalı olmasından dolayı beni fark etmedi.

Bende kapı köşesinden gördüğüm manzaranın tadını çıkartmaya devam ediyordum. Gördüklerim karşısında dimdik olan sikimi elimde sıvazlıyordum. Artık sikişmekten başka bir düşünce aklımdan geçmiyordu.

Yatak odasından içeriye adımlarımı attığımda Travesti İstanbul‘da annem beni fark etti. Gözlerini açtığında karşısında beni görmesi şok etkisi yarattı.

Ancak parmaklarımı ağzıma götürüp sessiz olmasını istedim. Yatağın üzerine diz çökerek elindeki vibratörü aldım. Elimde sıvazladığım kalkmış sikimi bacakları arasından amcık içine yerleştirdim. Girip çıkmaya başladığımda çok zevkli bir şekilde gidip geliyordum.

Altımda üvey annem ise yediği sikin zevkini sürüyordu. Omuzlarımdan bastırıp bacak arasındayken dudaklarımdan öpüyordu. Artık kıvama gelmiş olan sevişmemiz çok ateşli devam ediyordu. Dimdik sikim amcık içine köklendikçe derin bir oh çekiyordu.

Pozisyon alarak amcık içinden sikimi çekerek bir süre oral seks yaptı. Sonrasında yatağa beni altına alarak kucağımda zıplayarak sikişti. Uzun siki sokup çıkartmaya bu defa kucağında devam ettiriyordum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*