Azgın Köylü Travesti Kızları Bahçede Siktim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Merhaba ben İstanbul Travesti Adnan, 38 yaşındayım. Bir köylük yerde bahçe işletmeciliği işiyle meşgul şekilde hayat sürüyorum. Bundan dolayı da sürekli olarak insanlar ile yakından ilgi gösterdiğim günler fazladır. Grup seks hikayeleri tadında köylü kızlar ile yaşadığım ilişki gerçekten çok fazla şekilde tatmin edici etki göstermişti. Her iki azgın kız ile bir ormanlık alan içerisinde sevişmenin yerine getirilmesi beni benden alarak başka diyarlara götürmüştü. Yaz ve kış ayları fark etmeksizin bahçe işleri ile ulaştığım için sürekli olarak genç kızların telefon numarasını kayıt ederek işçi olarak çalışmalarına yardımcı oluyordum. Ancak işçiler ile hiçbir zaman birisiyle sevişebileceğim aklımın ucundan bile geçmemişti. İstanbul Travesti Çilek tarlasına çalışmaya gitmiş olduğumuz bir dönemde iki kızın benimle birlikte çok samimi ve bakışmalar ı farklı noktalara doğru götürmeye başlamıştı. Her iki kız birlikte benimle birlikte nereye gidersem peşimden gelecek şekilde hareketlenmeler yaşatıyordu.
Artık tarlada işleri bitmek üzere iken genç kızın bir tanesi üzerindeki tişörtünün yakasını aşağı doğru indiriyor göğüslerini bana göstermek için çaba sarf ediyordu. Bu dakikada artık benimle birlikte olmak istediğini anlamış ve ben de yanına sokularak o görüşlere sahip olmayı düşünmeye başlamıştım. Yanındaki arkadaşını da işaret ederek çekmeye çalışan genç kız benimle birlikte grup seks temasların uygulamaktan başka bir şey düşünmediği ortaya çıkmıştı. İş bitiminde genç kızları arabamın içerisinde aldıktan sonra ormanın uygun bir yerine geçtim. Hafiften hava kararmak üzere olsa olsa yok burada sikişmeyi yerine getirip birbirimizi tatmin edebilecektik.
Üzerinde şalvar olan köylü kızları ikisi birden önümde diz çökerek pantolonumun fermuarından kalın siki dışarı çıkartarak ağzına almaya başladı. İki kız iştahlı bir şekilde sikimi yalarken ben yaşamış olduğum zevkin tadını çıkartıyordum. Kızlardan birisini kolundan tutarak yukarıya kaldırdım. Dudaklarını öperek vücudunun üzerinde ellerimi dolaştırıyordum. İstanbul gay Her iki kızıyla aynı anda sevişmenin tadını çıkartmaya doya doya yaşamaktan başka bir şey düşünmüyordum. Genç kız şalvarını aşağı indirdikten sonra önümde hafif şekilde değildi. Arkadaşı bana oral seks yaparken benim de amcık üzerinde dilimle dolaşma mı istiyordu. Üçlü şekilde devam eden seks fantezileri içerisinde kadının amcık üzerinde benimle dolaştıkça çok fazla şekilde sulanmıştı. Her iki kızı da çimenler üzerine alarak önümde yere düş çöktürmüştüm. Sırasıyla arkasında amcık içine kalın siki sokarak gidip geliyordum. Bir kızı sert şekilde sikerken diğerinin amcık işine parmaklarımı sokuyordum. İnlemeler içerisinde gidip geldikçe genç kızlar boşalıyor ben ise çılgın bir halde daha sert girip çıkmasını sürdürüyordum.
Göt yanaklarını okşamış olduğum kızların amcık içinde kalan siki dans ettirecek biçimde çalkalamam ikisini de kendisinden geçiriyordu. Mükemmel şekilde devam eden grup seks temaslarının finaline kızların götür üzerine boşalmıştım. Her iki köylü kızı ile aynı anda sikişme heyecanı beni derinden boşaltmak için yeterli olmuştu. Kasılarak üzerlerine boşalmam her iki kızı da ayrı bir şekilde memnun edecek şekilde yüzlerinde tebessüm oluşturuyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*