Beşiktaş Travesti Emel ile Gay Erkan

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti

Merhaba adım Emel, 36 yaşında evli bir kadınım. Cinsel hayatımdaki ateşli dakikalardan birisi olan anal seks hikayeleri konusundaki maceramı sizler ile paylaşmak istedim. Gerçekten ilk kez götten sikişme heyecanı olsa da benim için çok bambaşka bir serüvendi. Beşiktaş Travesti gençlik dönemlerimizde hepimizin sevgilisi olmuştur. Tutucu bir ailenin kızı olduğum için sevgilim ile dudaktan öpmekten öteye geçememiştim. Erkan da bu sevgililerimden bir tanesi idi. Her ne kadar birbirimizi seviyor olsak da, evlenme konusunda pek anlaşmayı becermiş değildik. Yeni evliliğimde eşimle birlikte uzun zamandır beraber olmamıştık. Artık yangın alevine dönmüş olan bacak aramdan bir erkeği almaktan başka bir şey düşünmez olmuştum.


Çocukluk arkadaşım Ebru bize gelmiş eski fotoğraflarımıza bakarak biraz anı tazeliyorduk. O sırada Erkan ile bir fotoğrafımın Ebru da olduğunu fark ettim. Her ne kadar üçlü şekilde çekilmiş olsak da, Erkan ı bir anda fotoda görmek beni heyecanlandırmıştı.


Ebru ile yaptığımız sohbet sırasında Erkan ile bana görüşüp görüşmediği mi sordu. Ancak aradan geçen uzun bir süreçten sonra ben Erkan ile hiçbir zaman birlikte bir araya gelmemiştim. Bundan dolayı da kendisinin nerede ve neler yaptığını hiçbir şekilde bilmiyordum. Beşiktaş trans Bundan dolayı Ebru bana Erkan’ın telefon numarasını verebileceğini ve birlikte olmak istersem yardımcı olabileceğini söylemişti. Aslında bu teklif bana pek sıcak gelmemiş olsa da biraz düşündükten sonra kararımı verdim. Ebru’nun telefonundan Erkan arayarak evime gelmesini istedim. Artık onunla her ne olursa olsun görüşecek ve eski günlerdeki gerçekleştiremedim fanteziyi yerine getirecektim. Çok fazla şekilde süre geçmeden Erkan evin yolunu tutmuştu.

Kapıdan içeriye girdikten sonra Ebru evden ayrılarak Erkan ile bizi baş başa bıraktı. ‘’Artık bundan sonrası sizler neler yapmak istiyorsanız çifte kumrular devam edin’’ diyerek gülüşmeler içerisinde evden ayrıldı. Beşiktaş Travesti Erkan ile baş başa evdeydim ve geçmişte arzuladığımız o sevişmeyi yerine getirecektik. Geçmişte sevgilim olduğu için hiç kendisine soğuk davranmadan direkt olarak sevişmeye başladım.

Dudaklarımız çok ateşli bir şekilde birleşmiş kalın sikini de avuçlarımın arasında sıvazlama ya devam ediyordum. Erkan göğüslerimin üzerine doğru edildikten sonra uçlarını adeta ısıracak şekilde yalıyordu. Beni kendisine doğru çekerek altına almış ve bacaklarımın arasında sürtünmeye başlamıştı. Beşiktaş gay Bir an olsun vücudumuz birbirinden ayrılmadan kenetlenmiş şekilde sevişmemiz devam ediyordu.

Koltuğun üzerinde beni yüzüstü yatırdığında üzerime geçerek kalın sikini götümün arasında sürtünmeye başladı. Birden göt deliğime gidip gelmeye başladığı sırada adeta nefesimi kesmişti. Bir yandan canım yanıyor bir yandan da sikini götümden yemenin heyecanını gerçekten çok fazla şekilde arzu ediyordum. ‘’Daha hızlı erkeğim bu göt senin sik yılların hasretini’’ dindir dedikçe Erkan beni parçalayacak gibi bir haldeydi. İstanbul gey Artık mükemmel şekilde boşalıyor daha da çok sikişmeyi istiyordum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*