Beylikdüzü Plajındaki Soyunma Kabininde Ateşli Seviştim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Merhabalar ben Sevgi, 25 yaşındayım. Uzun ergenlik dönemine girdiğim ilk günden itibaren sadece lezbiyen seks hikayeleri tadındaki ilişkilerden hoşlanıyorum. Beylikdüzü Travesti olma yolunda ilerlerken karşıma çıkan erkekler onları reddettiğim için kötü gözle bakıyorlardı. Bundan dolayı da kadınlara karşı olan ilgimi daha da çok geliştiğini söyleyebilirim. Farklı dönemlerde sevgilim olan kişiler olsa da, son dönemlerde yaz aylarında gittiğim plajdaki kabin içindeki sevişmemden bambaşka şekilde zevk duymuştum. Oldukça düzgün bir fiziki yapıya sahip olmamdan ötürü plajlarda dikkat çekecek şekilde duruş sergileyebiliyordum.

İstanbul Travesti

Her ne kadar erkekler bana tahrik olmuş gözler ile baksa da benim gözlerim kadınlardan başkasını görebilecek bir halde değildi. İstanbul ilinde benim gibi düşünen birini bulmak zordu. İşte bu dakikalar içerisinde yine bir şezlong üzerinde uzanırken yanıma gelen kadın ile sohbetimiz çok farklı bir şekilde gelişmeye başladı. Benim gibi yalnız bir şekilde plaj içerisinde gelmiş olan kadın ile yaptığımız sohbetleri bambaşka bir seviyeye doğru geçmekteydi. Artık birlikte bir şeyleri paylaşabilecek kıvama kadar sohbetime taşımıştım. Plaj ortasında farklı bir temasları kurabilmek mümkün olmadığı için kendimize uygun bir yeri geçmek zorunda kalmıştık.


Şezlong üzerinde yapmış olduğumuz sohbet sonrasında birlikte denize giderek keyifli dakikalar geçirmiştik. Şakalaşır vaziyette birbirimizi vücuduna dokunduğumu süre içerisinde aldığım zevki gözlerimizden bakışlarınıza yansımaya başlamıştı. Beylikdüzü Trans ile artık ikimiz de birbirimizi arzulamaktan başka bir şey düşünmeyecek hale gelmiştik. Bundan dolayı deniz içerisinden çıktıktan sonra birlikte bir kıyıya geçtik. Elinden tutmuş olduğum kaydını şezlongların arka tarafında bulunan bir soyunma kabininde doğru çektim.

Burada sıcaklığını hissedecek şekilde bedenine sahip olmaktan başka bir şey düşünmüyordum. İstanbul Travesti birlikte paylaşacağımız çok şey olduğuna inandığım bu soyunma kabini içerisinde unutulmaz dakikalar yaşayabilirdik. Benim kadar dikkat çekici bir fiziğe olmasa da kadının vücudundaki hissetmiş olduğum sıcaklık kendisiyle sevişmek için yeterliydi. Her türlü şekilde fantezilerimizi bu kabın içerisinde yine uygulayabilirdik.


Soyunma kabini içerisinde geçtikten sonra artık direkt olarak dudaklarımızı birbiriyle birleşmişti. Ellerimi göğüsleri ve kalçası üzerinde dolaştırırken kendisi de sert bir şekilde götümü okşuyordu. Artık ikimiz de kafama gelmiştik. Arkamı dönerek kendimi kollarına bıraktım. Bu süre içerisinde sadece kalçamın üzerinde değil darbeleriyle dolaşması bile beni çıldırtmaya yetiyordu. Çevreye sesimi duyurmamak için ellerim beni ara da ağzımı kapatıyordum. Gerçekten almış olduğum zevkler sonrasında dudaklarım ısıracak pozisyona gelmiştim. Amcık üzerinde dolaşan din talebeleri ile bambaşka şekilde bir kıvam içindeydim.

Yapmış olduğu oral seks ile beni orada defalarca boşaltabilme başarısını göstermişti. Artık kendisi de tatmin olmak istediği için aynı pozisyonu alarak bana kendisini yalatıyordu. Ayakta durduğu yerde bacakları arasına beni almış defalarca boşalana kadar amcık yalatmasına devam etmişti. Her ikimiz de o soyunma kabini içerisinde yaşamış olduğumuz seks dolu dakikaları gerçekten çok farklı bir şekilde hissetmiştik. Telefon numarasını aldığım bu azgın lezbiyen kadın ile sevişmelerimize farklı yerlerde devam ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*