İstanbul Trans Bireyle Gay İlişkim

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti

İstanbul Trans Gay hikayeleri seven herkese merhabalar. Adım Serdar 23 yaşında erkeklerden hoşlanan azgın bir gay olarak hayatımı devam ettiriyorum. Seks fantezilerimi sürekli olarak farklı erkekler ile yerine getirmek ise bana heyecan vermektedir.

Özgür bir aile içerisinde yaşam sürdüğüm içinde evimde ya da başka yerlerde sikişmek kendi adıma zor olmuyor. Arzu ablam ile çok iyi şekilde anlaşır bir yapı içindeyim. Istanbul Travesti Ancak ilişkilerimi asla yanında yapmış değilim. Ablam evlilik hazırlığındayken ben de kendisine yardımcı oluyordum.

Evlilik ile pek işim olmadığı için kendisi de bana karşı bu konuda baskı yapmıyordu. Eniştem ile buluşacakları zaman beni de ara sıra yanlarına alarak eğlenceye götürürlerdi.
Ablam evlilik hazırlığındayken gelinlikçiye gidecek ve prova çalışmalarını yapacaktı. Bende yanında bulunarak kendisine destek oluyordum. Ancak bu gelinlikçi içinde hayatımın en güzel sikişmesini yaşayacağımı ise tahmin bile etmezdim. Ablam gelinlik provası yaparken iş yeri sahibi adam ile göz göze sık sık geliyorduk. İş yerinde çalışan kızlar olsa da adam benimle yakından ilgileniyordu.

Bir ara düşüncelerimde yanılıyor muyum diye kendimi sorguluyordum. Gelinlik provası için ablam kabine girdiğinde adam dibime kadar sokulmuştu. Gay Bende ise bambaşka bir heyecan oluşmaya başlamıştı. İri yapılı bu adamın kalın sikini bu işyerinde yiyebilecek kadar ileri gidebilirdim. Sanki içimden geçen düşünceleri duymuş gibi giderek bana sokuluyor seks üzerine konuşmalar yapmaya başlamıştı.
Odasına beni bir şeyler içmek için çağırmıştı.

Ablam kabinde provadayken bende adam ile odasına geçtim. Oda içerisine girer girmez kapısını kilitledi. Çok vaktimiz yok senin de benden etkilendiğini biliyorum diyerek vücudumu okşamaya başladı. Bir yandan tereddütlü gözler ile baksam da, kendimi siktirmekten başka bir şey düşünmüyordum. Istanbul gay Hemen elimi pantolondan kabarmaya başlayan kalın sikine götürdüm.

Bir yandan okşuyor bir yandan da gözleri içine bakıyordum. Pantolonu aşağı indirip önünde diz çöktüm. Tahmin ettiğim gibi kalın siki önümde duruyordu. Ağzıma aldığım gibi iştahlı şekilde somurmaya başladım. Sakso çektikçe adam ise saçımı okşuyor kalın siki dibine kadar gırtlağıma gitmesi için bastırıyordu. Istanbul Travesti Ablama duyurmadan adam ile odadan sikişerek çıkmalıydım.

Oda içinde bulunan masanın üzerinde bacaklarımı ayırarak uzandım. İki ayağımı yukarıya kaldıran adam götümün deliğini biraz yaladı. Silivri Travesti Kıvama geldiğimi görünce de yaladığım uzun siki götünden soktu. Birden bağırdığım için sesim oda dışına çıkmıştı. Elleri ile ağzımı kapatarak sessiz olmamı istiyordu.

Ama kalın siki götümden girdikçe çok zevk aldığım için bağırmamam mümkün değildi. Dibine kadar uzun siki sokarak gidip gelmesi beni çılgına çevirmişti. Bir azgın boğa gibi bacaklarım arasında götüme sert şekilde girip çıkıyordu. Artık ablamın gelinlikçisi benim erkeğim sikicim olmuştu. İstanbul Gay Götümün içine derin bir şekilde kasılarak boşalmıştı. Bende hiç bir şey olmamış gibi toparlanarak ablamın yanına mutlu bir şekilde dönmüştüm.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*