İstanbul Travesti

Merhaba ben İstanbul Travesti Ercan, 21 yaşındayım. Lise yıllarında yaşadığım tecavüz seks hikayeleri tadında geçen o muhteşem sayılabilecek anımı sizler ile paylaşmak istedim. Geçirdiğim o seks dolu gecenin izleri ise halen damaklarımda kaldığını söyleyebilirim. Her ne kadar zorlayıcı şekilde başlamış olsa da, sonlarında ikimizde istekli şekilde orgazmı yaşamıştık. Travesti Buse 19 yaşında ablamın iş yerinden arkadaşıydı.

Birlikte hafta sonlarında bazen bizde kalarak vakit geçiriyorlardı. Ablam yani İstanbul Travesti Buse için misafir odasında bir yatak hazırlıyor ve gecesini orada geçirmesini sağlıyordu. Ancak Buse’nin o muhteşem fiziğine ben sahip olma düşüncesine doğru gidiyordum. Birlikte yemek masasında karşımızda oturduğunda bile tişörtü içerisinde olan o muhteşem dik duran göğüsleri aklımı başımdan almaktaydı.


İstanbul Travestiler Buse artık son zamanlarda daha sık gelmesini ister hale gelmiştim. Çünkü kendisini gördükçe çok mutlu olacak bir haldeydim. Birlikte geçirdiği ablam ile vakitlerinde bende eşlik ediyordum. Hatta bilgisayardan film izlerken yanlarına sokularak o izlenen filmden daha çok Buse’nin vücudunu seyir eder bir hale gelmiştim. Kendisine aşık olduğum düşüncelerine gitmiş gibi duyguya kapılsam da bu çok bambaşka bir şeydi. Bunu ise pekiştirmek için odasına dalıp vücuduna dokunacak kadar ileri gitmiştim. Buse odasında yalnızken benim altımda inleyerek sikiştiğini düşünmek bile etkileyici olması açısından yeterliydi.


O gece ilerleyen saatlere kadar birlikte filmler izlemiş, oyunlar oynayarak zamanın hızlı şekilde akıp gittiğini bile anlamamıştık. Artık uykum diyen Buse odasına geçmişti. Beyoğlu Travesti Ablam ise kendisi odasına geçerek uykuya daldığı anlarda ben halen ayaktaydım. Çünkü aklımdan Travesti Buse’nin odasına girmek geçiyordu. Odasının kapısına doğru geldiğimde içimde heyecan yükseliyordu. O dakikalar içerisinde kalbim çok bambaşka şekilde atacak hale gelmişti. Kapıyı araladığım zaman Buse içeride yatağında yüz üstü şekilde uzanmıştı.

Üzeri açık olmasından dolayı dolgun götü bir başka görüntü içindeydi. Üzerindeki ince şortu daha da yukarı sıyrılmıştı. Bir kısmı kalçasını arasına girmiş bacakları ise çekici duruyordu. Bir süre izlerken elimi sikime götürüp okşuyordum.
Biraz daha izledikten sonra odaya kendimi attım. Kapıyı kilitledikten sonra yatağın kenarına oturdum. Buse hiçbir şeyden habersiz şekilde uyumasına devam ediyordu.

Elimi şortunun üzerine götürüp hafif şekilde dokundum. Uykudan uyanacak gibi bir hali yoktu. Bu defa şortu yavaş bir şekilde aşağı doğru indirdim. Tam çıkaracak üzere olduğum anlarda uyanmış ve yüzünü bana dönmüştü. Karşısında beni gördüğünde çok şaşırmıştı. Elimi ağzına kapatarak şortunu tamamen çıkartmıştım. Üzerine yatarak kalkmış olan sikimi bacakları arasından amcık içine sokmaya çalışıyordum. Buse sağa sola kaçmaya çalışsa da artık sikmekten başka düşüncem yoktu. Amcık içine sikimi soktuğumda bağırmaya çalışsa da ellerim ağzında halen kapalı olduğu için sesini duyurması imkansızdı.

Bacakları arasından amcık içine girip çıkan sikimin tadına vardığı için artık karşı koymayı bırakmıştı. Yemiş olduğu kalın sikin tadına varıyordu. Girip çıkmasını giderek hızlandırmış sert şekilde sikişiyordum. Kendimden geçercesine bir sevişme içindeydim. Buse’nin göğüsleri üzerine boşalarak oda içinden ayrılmıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*