İstanbul Travesti Baldızımı Siktim

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti

Üzerindeki askılı olan tişört gerçekten kendisini çok seksi gösteriyordu. Gözlerim bir an İstanbul Travesti‘nin göğüsleri üzerine takılmış olduğunu fark eden baldızım gülümseyerek cilveli hareketlerini bana karşı sergileyerek hemen karşıma oturdu.

Masanın kenarında bulunan koltuğa oturarak gülümsemesine devam ediyordu artık. Ben ise aklım göğüslerinde kaldığı için farklı hayaller kurmaya başlamıştım.

Kahvemi yudumlayarak baldızım ile gerçekleştirdiğimiz sohbet sırasında daha da çok yakınlaşacak sözler kuruyordum. Kahvemin bitmesinden sonra boş fincan alması için Travesti‘ye doğru uzattım.

Yerinden kalkarak yanıma geldiğinde önüme bir kez daha bilerek değilmiş göğüslerini sergiliyordu. Bu sefer ellerim et tişörtünün dekoltesinden içeri sokarak göğüsleri okşamaya başladım. Bundan zevk duyan Seval hiçbir şekilde bana karşı olumsuz hareketler de bulunmuyordu.

Travesti İstanbul‘un Göğüslerini okşarken boynundan kendime doğru çekerek dudaklarını öpmeye başladım. Oturmuş olduğum koltuğun önünde kendisini kucağıma doğru çekmiştim. Sikimi elleriyle kavrayan baldızım ise çok haşin bir şekilde okşuyordu. Masanın üzerine yatırıp bacaklarını ayırdım.

O tertemiz yeni tıraşlanmış olan amcık üzerinde dilimle dolaşmaya başladım. Sulanan Seval’i masanın üzerinde kıvranacak bir hale gelmişti. Baldızımın bu şekilde gerçekten karımdan da daha iştahlı bir halde olacağı aklımdan geçmezdi.

Çok fazla sürdürme den kalın sikimi bacakları arasında masanın üzerinde amcık içine yerleştirdim. Elleri bile bacaklarını okşarken ancak içine girip çıkıyordum. Hızlı bir şekilde sikişmiş olduğum baldızın üzerine doğru boşaldığım anlarda kendimden geçmiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*