İstanbul Travesti Kocamın Kardeşi Fena İnletti

travesti
travesti


Merhaba adım Seda 29 yaşında evli bir kadınım. Travesti Kocam ile seks hayatım çok düzenli bir şekilde gitmediği için de bendeki arzuların pek istendi şekilde tatmin edildiğini söyleyemem. Benden 10 yaş büyük bir adamla evlilik gerçekleştirmiş olsam da yatağın içerisinde beni gerektiği şekilde tatmin edemiyordu. Bundan dolayı farklı ensest seks hikayeleri gibi arayışlar İçerisinde hayatını sürdüren bir kadındım.

Eşimin üvey kardeşi olan İstanbul Gay Melih ise gerçekten beni etkileyebilecek kadar yakışıklı ve çekiciciydi. Yatağın içerisinde onunla birlikte geçireceğim dakikaların heyecanı bile beni düşünmekten kendimi alıkoyamıyordum. Kocam beni gerçektensikemediği için ben de çok fazla şekilde onu arzuluyor ve onunla yatağımı paylaşmaktan başka bir şey düşünmüyordum. Kocamın evde olmadığı bir gün davet ederek birlikte vakit geçirmeyi planlıyordum.


Yoğun bir çalışma yapan eşimin o gece eve gelmeyeceğini öğrendim de gerçekten benim için bir fırsat da olmuştu. Üvey kardeşim Melih’i telefon ile arayarak akşama kendisini yemeğe davet ettim. En güzel şekilde yemekleri hazırlarken üzerime de seksi kıyafetler giymekten başka bir şey düşünmüyordum. Melih kapıya gelmiş olduğunda gerçekten benim heyecanım daha da yukarı doğru tırmanmaya başlamıştı.

Artık o yemeği sonrasında ya kocamın beni sikemediği yatağın içerisinde üvey kardeşine kendimi siktirmekten başka bir şey düşünmüyordum. Artık bir an önce evin kapısında kendisini görmekten başka bir şey düşünmüyordum. Melih elinde bir çiçek ile akşam yemek davetine gelmişti. O kadar kibar ve elit düzeyde yaşam sürüyordu ki gerçekten kocamın öz kardeşi olabilecek kadar yakışmayacak bir hayatı vardı. İstanbul travesti Melih içeri geldikten sonra birlikte karşılıklı masada akşam yemeğimizi en güzel şekilde yiyerek geçirmiştik. Yemek sırasındaki sıcak sohbet artık ikimizdeki arzuları çok farklı noktaya doğru geçirmişti. Yemek sırasında aldığım alkolü de artık başım hafiften dönüyor ve artık kollarında kendimi bulmak istiyordum.


Oturmuş olduğum sandalyeden kalkarak başucuna geldim. Dudakları üzerine bir öpücük kondurduğumda neye uğradığını şaşırmıştı. Bir yandan dudaklarını öpüyor bir yandan da üzerindeki gömleğin düğmelerini açıyordum. Bu sırada BEYOĞLU travesti Melih ellerini vücudum üzerinde gezdiriyor kendisini tamamen bana bırakmamı sağlıyordu. Oturduğu yerden kalkarak bana sarılıp yatak odama doğru götürdü. Yatağımızın üzerine uzanmış olduğumuzda dudaklarımız hale birbirinden ayrılmış durumda değildi. Sevişmelerimizi çok ateşli bir şekilde artık kocamın bana sahip olamadığı yatak içerisinde yapmaya devam ediyorduk. Vücudumun her noktasında dil darbeleri ile dolaşmaya başlamıştı. Artık ben o sikini amcık içinde hissetmek istediğim için üzerime doğru kendisini iyice çektim. Bacaklarımı sonuna kadar ayrıldığımda hızlı bir şekilde amcık içine kralını siki ile girip çıkmaya başladı. Sert şekilde her gidip çıkmasında daha ‘’sert erkeğim’’ diyerek üzerime doğru çekiyordum. Melih gerçekten beni o gün fazlasıyla doyurmuştu. Kocamı sikemediği amcık artık üvey kardeşi Melih’in olmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*