İstanbul Travesti Özge Kocasını Aldattı

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti


Aldatma hikayeleri bakımından en heyecanlısını yaşayan İstanbul Travesti Özge adıyla sizlere de merhaba demek istiyorum. Gerçekten bu hayatı heyecan dolu yaşamayı seviyorum. Bundan dolayı da sürekli farklı fantezileri uygulama hayalleri kurmak bile heyecan veriyor.

Eşim ile seks hayatım çok düzenli gitmemesinden dolayı kendimi kimi dönemlerde mastürbasyon ile tatmin etmek zorunda kalıyordum. İstanbul Trans escort Artık bu durumda bir yerden sonra bende sıkıcı hale gelmişti. Artık bir erkeğin kollarında gerçekten doldu şekilde yaşanacak bir sikişme içinde bulunmaktan yanaydım. Sonunda bu arzumu gerçekleştirecek bir adam ile yakınlaşma gerçekleşmişti.

Gerçekten şuanda tadı damaklarımda kalacak şekilde bir etkisini sürdürmekteydi.
Çocuğumun okul servisi şoförü Rıdvan son dönemlerde bana karşı fazla şekilde samimi ve sıcak gelmekteydi. Öğle servisinde kızımı kapıya almaya geldiğinde göz göze geliyor hafif şekilde gülüşmeler ile kısa sohbetler yapıyordum. Ancak bu durum giderek yerini farklı bir samimiyete bırakmaya başlamıştı. İstanbul gay ile Her ne kadar eşimi aldatıyor gibi hissetmiş olsam da Rıdvan ile yatağımı paylaşmak istiyordum. Çünkü bu yatak içinde kocamdan istemiş olduğum seks arzularını pek karşılayamıyordum. Servis ücreti dönemi gelmiş ve kocamdan ödeme için para almıştım. Öğlen artık Rıdvan’ın eve gelmesini sabırsızlık ile bekliyordum.

Travesti gay

Parayı vermek yerine aklımdan geçenleri uygulamaktan başka bir şey düşünmüyordum. Öğle saati denk geldiğinde Rıdvan kızımı evden almak için gelmişti. Kendisini tebessüm ederek karşıladım. Kızımı yanına verdikten sonra dönüşte işi bitince bir kahve içmeye davet ettim. İstanbul gey Hiç tereddüt etmeden teklifimi kabul etmişti. Bu yakınlaşması artık benim içimdeki ateşin daha da yükselmesine neden olmuştu. Birlikte yatağımı paylaşacak ve amcık içine o sikini alarak kendimi uzun süre boyunca siktirecektim.


Rıdvan, servisi gerçekleştirip tekrar evimin yolunu tutmuştu. Hemen kapıda kendisini büyük bir heyecan ile karşılayıp içeriye aldım. Salondaki koltukta otururken ben kahveleri hazırlamak için mutfağa geçtim. Elimde kahve tepsisi ile karşısında geldiğimde hafif şekilde eğilmem gerekirken göğüslerim gözlerinin içine sokulacak şekilde hareketler gerçekleştirdim.

Servis şoförü adamın artık gözleri göğüslerimdeydi. Kendimi daha da çok yanına doğru yanaştırdım. Bir yandan beni izliyor bir yandan etkilendiğini pantolonundan kabaran sikine doğru bakarak anlıyordum. Elimden tutarak kucağına doğru beni çekti. Çatalca travesti‘si ile O anda dudaklarımız birleşmiş kahve içmeyi bir kenara bırakmıştık. Kucağına oturduğumda göt yanaklarımı avuçluyor, dudaklarımı ise öpmeye devam ediyordu. Kendimi tamamen bırakmıştım.

Uzun süre boyunca seviştikten sonra kalın sikini ağzıma aldım. ‘’işte aradığım bu, hepsini içime almak istiyorum’’ diyerek şehvetli şekilde emiyordum. Rıdvan kollarımdan tutup beni yatak odasına götürdü. Artık kocamın beni düzgün sikemediği yatakta bir başka adam ile birlikteydim. Travesti Kocasını Aldattı Sırt üstü uzanarak beni kucağına çekti. Uzun sikin üzerinde adete dans ederek sikişmeye başlamıştım. Dibine kadar kucağında kalın siki amcık içine girip çıktıkça boşalmıştım. Artık her fırsatta evime geliyor ve sikişmelerimizi devam ettiriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*