İstanbul Travesti Teyzem Kucağımdan İnmek Bilmedi

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti

Merhaba ben Ercan 22 yaşındayım. İstanbul Travesti Ensest seks hikayeleri konusunda üvey teyzem ile yaşadığım seks dolu anlar beni derinlemesine boşaltmıştı. Teyzeme Eda 38 yaşında annemin üvey kardeşiydi.

Sarışın bir güzellik sahibi olan İstanbul Travesti Eda’nın büyük göğüsleri gerçekten benim aklımı başımdan alacak cinsten olmasından dolayı her gördüğümde iştah kabartacak şekilde etkileniyordum. İştah kabartacak o vücut yapısına sahip olmak için hayaller kurmaya bile başlamıştım.

Hafta sonu tatillerinde annemi ziyarete geldiğinde birlikte temizlik yapıyorlar bu evin içerisinde gözlerimi üzerinden ben de ayıramıyordum. Sonda dönemlerde iyice kendisine karşı bu şekilde davranışımı gördüğü için onun da bana karşı bakışlar değişmeye başlamıştı.

O büyük göğüsler arasında sikimi dolaştırma hayali bile gerçekten beni bulunduğum yerde çok farklı bir etki ile karşılaştırmaktaydı. Yine bir hafta sonu tatilinde Travesti annem bile evin içerisinde temizleye başlamış dip bucak silmeye devam ediyordu.

Temizlik yapmış olmasından dolayı üzerinde çok rahat kıyafetler giyinmişti. Ben ise televizyon karşısında oyun konsolu ile vakit geçirmekteydim. Televizyon sehpasına teyzem silmek için eğilmiş olduğunda arkadan götünü izlemek bile gerçekten çok keyif vericiydi.

Sağı solu silmeye devam ederken eğilmiş olduğunda göğüs dekoltesinden harika bir frikik veriyordu. O dakikalar içerisinde sikimin kalkmaması gibi bir durum söz konusu değildi. Travesti İstanbul Şortumun üzerinden sikimi bastırmaya çalışsa da artık kalkmış olduğu belliydi.

Bir an üvey teyzemin gözleri sikimin üzerine doğru döndüğünde kendisinden etkilendiğim anlamıştı. Annem banyoya temizlemeye geçmiş olduğunda üvey teyzem salonda yerleri silmeye devam ediyordu. Bir yandan yeri siliyor bir yandan da kalkmış olan sikime doğru bakıyordu.

Ben de artık bunu bir fırsata çevirerek şortumun üzerinden de olsa sikimi okşamaya devam ediyordum.
Temizliğin sonuna doğru yaklaştıklarında annem dışarıya alışveriş için çıkacaktı. İstanbul da yaşayan Teyzemi de çağırarak birlikte gitmek istedi.

Ancak eve teyzem benim ile sikişmeyi kafasına koymuştu olacak ki annemin yalnız bir şekilde gitmesini istedi. Annem kapıdan dışarıya çıkar çıkmaz hemen benim yanıma gelerek o kafasından geçecekleri uygulayacağını bende düşünmeye başlamıştım.

Annem evden ayrıldıktan sonra benim koltukta yanıma oturdu. Şortumun üzerinden kabarmaya başlayan sikimi okşamaya başladı. Gözlerimin içine bakarak sikimi sıvazlaması gerçekten çok fazla şekilde heyecan vericiydi. Dimdik olan sikimin üzerinde bir an iyileri ağzına alarak yalamaya başladı.

Oral seks yaparken sikimin kenarında diliyle dolaşması beni boşaltacak hale getiriyordu. Ancak boşalmamak için de kendimi çok fazla şekilde tutuyordum.


Üvey teyzem de oral seks yaparken çok fazla şekilde sulanmıştı. Üzerindeki şortu çıkarttıktan sonra kucağıma geçerek otururdu. İstanbul Gay Eniştemi az önce o televizyon sehpasını silerken görmüş olduğum götüyle kucağımda dans edecek şekilde sikişiyordu.

Büyük götüyle kucağımda da sağa sola dans ederken ben de büyük göğüslerini ağzımı alarak emiyordum. Sulanmış amcık içine sikim köklenirken kendisini kucağımdan inmek nedir bilmiyordu. Artık boşalma kıvamına gelmiştim. Teyzemi kucağımdan indirerek büyük göğüsler üzerine büyük bir inleme ile patlamıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*