İstanbul Travesti Tuğçe

istanbul travesti
istanbul travesti

Türbanlı seks hikayeleri heyecanını en derinden yaşamış bir erkek olarak sizlere merhaba diyerek kendimi tanıtmak istiyorum. İstanbul Travesti 22 yaşında askerliğini yeni yapmış olan bekar birisi olarak ailemle yaşıyorum. Geniş bir aileye sahip olduğumuz için sürekli olarak evimizden misafir eksik olmamaktadır. Bu misafirlerden birisi ise türbanlı kuzenim Tuğçe olduğu içinde onunla çok farklı şekilde ilgileniyordum. Kuzenim benden büyük birisi olsa da aramızdaki samimiyet diğer herkesten çok farklı bir seviyededir.

İstanbul Travesti Tuğçe 29 yaşında kocasından ayrı ve 1 çocuğu ile ailesinin yanında kalmaktaydı. Ara sıra annemin yanına geliyor birlikte vakit geçiriyorlardı. Ancak çok çekici bir halleri benim aklımı başımdan alması için yeterliydi. Evimize geldiğinde mutfaktan çıkmıyor, yemeye varıncaya kadar kendisi hazırlardı.
Hafta başlarında semtimizde Pazar kurulur annemde buraya alışveriş yapmaya giderdi. Kuzenim misafir olduğunda çocuğu uyuduğu için anneme eşlik edememiş evde beklemek zorunda kalmıştı. Üzerinde ince bir etek ile yemek hazırlığında mutfakta olan kuzenimin yanına gitmiştim. Adalar travesti Gerçekten etek ile çok seksi duran dolgun kalçası aklımı başımdan almıştı. Hemen arkasında sandalyede otururken gözlerimi bir an olsun üzerinden alamamıştım. Bir an önce o götüne dokunma hayalleri aklımda kurulmaya başlamıştı bile. Durumdan habersiz olan Tuğçe ise salata malzemelerini doğramasını sürdürüyordu. Yerimden doğrularak arkasına doğru sokuldum. Mutfak dolabından su bardağı alacakmış gibi dibine kadar sokuldum. Artık o kokusunu daha yakından hissediyordum. Götüne doğru bacaklarımı götürüp sürtünmeye başladığımda ise hafiften dönerek arkasına baktı. Ters bir tepki gelmedi içinde giderek sokulmamı hızlandırmayı düşündüm.
Annem pazardan gelmeden burada güzel bir sevişme yaşayabileceğim aklımdan geçti. İstanbul Trans hemen ince eteğini yukarıya çekerek altında bulunan külotu dizlerine kadar indirdim. Ne yapıyorsun demeye kalkmadan götünün üzerinde dilimle dolaşıyordum. İki ellerimle de göt yanaklarını sıkıyordum. Türbanlı kuzenim artık benim olacaktı. Ben kendisinin sikicisi olarak bu mutfak içinde fantezimi gerçekleştirecektim. Elindeki işi bırakarak kendisini tezgaha iyice yasladı. Arkasında eğilerek yalamaya devam ettiğim amcık üzerindeki dilimin keyfini sürdü. Artık çıldırmış bir halde önümde kıvranıyordu. Kıvama geldiğini gördüğüm içinde oral seks hamlesini türbanlı kuzenime devam ettiriyordum. Ayağa kalkarak kendime doğru çevirdim. ‘’sikimi ağzına al’’ diyerek kafasından bastırdım. Büyük bir öz veri ile önümde diz çökmüş sikimi ağzına almıştı. Doldun dudaklar arasında türbanlı kız artık bana sakso çekiyordu. Dimdik olan sikimi içinde hissetmek istediği için ‘’sik beni, dayanamıyorum amcık içine kökle bu siki’’ inlemeleri ile önümde domaldı. Ellerini mutfak dolabından destek alarak kalçasını arkaya çıkarttı. Bende kalın siki amcık içine sokmaya başladım. Dolgun amcık içi yanıyordu resmen. Uzunca bir zamandır sikişmediği için azgınlığı tavan yapmıştı. Her girip çıkmamda daha da sertleşiyordum. Artık zevkten uçacak hale gelmiştik. Sikimi yedikçe kendisini kaybediyordu. Orgazm olduğunu görmek beni de çıldırtmıştı. Uzun siki götünün üzerine çekerek boşalmıştım. Annem gelmeden toparlandık ve hiçbir şey olmamış gibi yaşamımıza devam ettik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*