Kömürlük İçinde İstanbul Gay Ev Sahibini Siktim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Merhabalar ben İstanbul Gay Serkan 26 yaşında henüz yeni evlenmiş bir erkeğim. Kiralık bir evde oturduğum içinde geçim sıkıntısı fazla şekilde son dönemlerde geçirmeye başlamıştım. Komşu seks hikayleri ilişkisini ise ben ev sahibim ile yaşamıştım. Ev sahibim olan Hülya ise kira ödemelerinde pek idareci tutum sergilemiş olsa da, kendisine karşı mahcup olduğum dönemleri fazla yaşıyordum. Son zamanlarda artık işlerim çok kötü şekilde gitmesinden ötürü kira borcum birikmişti. Nasıl ödeme yapacağım konusunda bir fikir dahi gelmiyordu. Hülya etine dolgun ve ailesi ile birlikte yaşam sürüyordu. Kocasından ayrı yaşadığı için kendisine ait evini kiraya vermiş bir nevi geçimini de bu evlerden sağlıyordu. Bu durum karşısında benim canım daha da çok sıkılmıştı.
Hülya ile bir akşam iş çıkışında bina girişinde karşılaşmıştık. İstanbul Gay kendisine karşı mahcup olduğumu mahcup olduğumu söyledim de artık kafama takmam gerektiğini bana karşı teselli verecek sözler kullanıyordu. Bir süre kapı girişinde sohbetimizi gerçekleştirdikten sonra evlerimize geçmiştik. Hafta sonunda kömür geleceğini ve benim kendisine karşı yardımcı olmamı istedi. Tabii ki kira karşısında borçlu olduğum için kendisine bu şekilde bir yardımda bulunmaktan başka bir şey düşünemez. Hafta sonu geldiğinde kömür kamyonu evin kapısına dayanmış ben de evden üzerime eski elbiselerimi giydikten sonra yardım etmek için Hülya’nın yanına inmiştim. Benimle birlikte 2 kişi daha kömür taşımasına yardımcı oluyordu. Kömürleri binanın zeminine  indirdikten sonra biraz soluklanmak için yere oturmuştum. Bu sırada Hülya hemen başımda benim de soğuk bir içeceği bana karşı tutuyordu. Karşılıklı olarak soğuk içeceğinizi yudumlarken tebessüme edişiyle çok farklı bir şekilde etki uyandırıyordu. Diğer iki arkadaş kömürlük içerisinden ayrılmasından sonra Hülya bana karşı giderek yakınlaşmaya başladı. Kömürlük kapısını kilitledikten sonra benimle baş başa içeride sohbetini daha sıcak samimi boyutlarda taşıyacak şekilde devam ettiriyordu.
Her ne kadar ne yapmak istediğini anlamaya çalışmaya çalışsam da bir süre sonra kendisiyle burada birlikte olabileceğimi söyledi. Artık kira borcunu düşünmem gerektiğini ve bu kömür günlük içerisinde bedenine sahip olmamı istiyordu. Bu teklif bir süre beni tedirgin etmiş olsa da daha sonrasında sevişmekten başka bir şey düşünmemiştim. Bana sarılarak dudaklarını öpmeye başlayan ev sahibim İstanbul travesti Hülya elini sikime doğru götürüp okşamaya başlamıştı. Artık bu kömürlük içerisinde kendisini siktirmekten başka bir şey düşünmüyordu. Önümde diz çökerek oral seks yapmaya başladığı zaman gerçekten çok farklı şekilde hazırlar duyuyordum. Gözlerimi kapatarak yapılan oral seks keyfini sürmeye devam ederken artık kendimden geçmeye başlamıştım. Hülya önümden kalktıktan sonra üzerindeki pantolonun dizlerine kadar indirdi. İnce külotunu da sıyırmasından sonra artık kendisini siktirmek istiyordu. Ellerinde duvardan destek alarak hafif bir şekilde kalçasına önümde domalarak Yalayarak aldırmış olduğu kadın siki artık sulanan amcık içinde hissetmenin zevkine varmaktan yanaydı. Hülya’nın istemiş olduğu şekilde kalın siki amcık içine yerleştirip arkasından gidip gelmeye başladım. Bir yandan amcık içine kalın sikimi sokuyor diğer yandan göğüslerini okşamaya devam ediyordum. Bir süre daha amcık içinden kalın siki boşalacağım sırada göt deliği üzerine çekerek patlamıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*