Masaj Salonunda İstanbul Travesti kocamı Aldattım

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Merhabalar ben İstanbul Travesti Hande aldatma seks hikayeleri konusunda ben de yaşamış olduğum ilişkimin tadına gerçekten doyamaz bir halde kalmış bir kadınım. 26 yaşındayım 4 yıllık mutlu giden bir evlilik hayatım olsa da gitmiş olduğum masaj salonu içerisinde yaşamış olduğum seks fantezisi konusundaki dokunuşların gerçekten tadına doyulmaz bir hale gelmiştim. Hafta sonlarında sürekli olarak arkadaşlar ile toplanıp keyifli dakikalar geçirirdik. Yine arkadaşlar içerisinde yapmış olduğumuz sohbet sırasında bir masaj salonundan konu açılmıştı. Daha önce bu tip yerlere giderek vakit geçirmediğim için konu ile ilgili pek bilgi sahibi değilim.

Bundan dolayı arkadaşım bana bu konuda gerekli açıklamalarda bulunmuştu. Aslında biraz kendisini de dinledikten sonra bu anlattıklarından benim için çok ilgi çekici bir halt olduğunu düşünmeye başlamıştım. Artık bunu gerçekleştirmek için masaj salonuna gitmeyi düşünüyordum.


Eşime durumu pek açıklayıcı bir halde olmadan gizli bir şekilde masaj salonu yolunu tuttum. Arkadaşımdan almış olduğum adres bana bu konuda kolaylık sağlıyordu. İstanbul Travesti‘nin gittiği masaj salonunun bulunduğu binaya gelmiş olduğumda gerçekten heyecanlı bir haldeydim. Vücudunun üzerinde bir başka erkeğin dolaşacak olduğunu düşünmek bile beni farklı bir etki içerisinde bırakıyordu. Masaj salonu da beni karşılanmış olan şık giyinmiş bir bayan hazırlığı yapmam için gerekli olan oda içerisinde geçirdi. Üzerime rahat bir şeyler aldıktan sonra mesajın yapılacağı yatağın üzerine uzanmıştım.

Üzerimde sadece iç çamaşırları bulunuyor ve bedenimin üzerini örtmüş olduğum havlu ile yüz üstü şekilde bana yapılacak masajı bekliyordum. Odanın kapısı içerisine giren genç adam yanına yaklaşmaya başladığında benim kalp atışlarım hızlanmaya başlamıştı. GAZİOSMANPAŞA travesti Artık kendimi kollarına bırakacak şekilde bir etkide kalacağımı biliyordum.
Omuzlarımdan başlayarak masaj dokunuşlarını vücudum üzerinde hissetmeye başladım.

Elleri ile yağlanmış oldu vücudumun kalçalarının üzerine kadar dolaştırınca çok fazla şekilde sulanıyordum. Parmakları viran bacaklarımın arasına doğru geldiğini hissettim. Artık zevke geldiğim için çok fazla şekilde kendisine karşı koyamıyordum. Gözlerim kapalı bir şekilde bir tutumun okşanmasını keyfini sürüyordum. Her ne kadar eşim ile sevişmelerini de bu kadar dokunuşlar gerçekleştirmiş olsam da bu yaşatmış olduğun duygular benim için çok farklıydı. Genç adamdan daha her şekilde dokunuşlar yapmasını istiyordum.

Masör adam yatağın başında benim zevk aldığımı görünce sikini çıkartarak bana doğru uzattı. Ağzına alarak yalamam istediğinde gerçekten çok farklı bir şekilde heyecanlara gitmeye başlamıştım. Kendisi ile birlikte artık sevişmeleri çok farklı bir şekilde devam ettirecek şekilde sikimi ağzıma girip çıkmaya başladıkça gerçekten bambaşka bir heyecan içerisindeydim. Beni sırtüstü yatırarak bacaklarımın arasına geçmişti. Artık o yalamış olduğum kalın siki amcık içine sokarak gidip geliyordu. O kadar çok sulanmıştım ki İstanbul Gay‘in kalın yarrağı dibine kadar amcık içine girip çıkıyordu. Kocamı aldatıyor gibi bir hisse kapılmış olsam da yaşamış olduklarım gerçekten beni benden aldı için defalarca boşalana kadar masör adamla sikişmiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*