Öğretmenimle İstanbul Gay Kocasına Yatağında Eşlik Ettim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Merhaba adım İstanbul Trans Leyla 19 yaşındayım. Seks dünyası için çok genç bir yaşta olsam da yaşadıklarımın tadına çok olgun insanların dahi ulaştıklarını pek zannetmiyorum. Grup seks hikayeleri denildiği vakit artık aklınıza benimle yaşananlardan başkası gelmeyecektir. Çok düzenli şekilde giden hayatımın içerisinde elit düzeyde görüşmeler yaparım. Bundan dolayı da gizli kaçamaklarımı bu yöndeki insanlardan seçmek benim içinde büyük keyifti. Üniversite yıllarında beraber olduğum öğretmenimin İstanbul Travesti kocası ise beni gerçekten memnun edecek şekilde sikmişti. Öğretmenim her ne kadar kendisine yeterli geliyor olsa da, aralarına bir başkalarını aldığımı duymuştum.

Bundan dolayı da kendileri ile beraber olmak için hiç çekinmeden teklif gerçekleştirdim.
Evimden uzak bir yerde okuduğum için yurtta kalıyordum. Bundan dolayı da istediğim şekilde geceleri takılmam mümkün değildi. İstanbul Travesti‘leri ile izin ile akşamları dışarı çıkabilme şansım vardı. Öğretmenim ile samimiyetimi giderek ilerletmiş ve sonunda evine davet etme şansını elde etmiştim. Bir gün akşam okul çıkışında kaldığım yurda gitmeyecek öğretmenimin alacağı özel izinle evinde davetli kalacaktım.

İşte bu geceyi sabahlara kadar sürecek seks temasları ile geçirmeyi düşünmek bile beni benden alması için yeterli bir hale gelmişti. Öğretmenim yurt müdürünü telefon ile arayarak bu akşam kendilerinde misafir olacağımı belirtmişti. Daha sonrasında arabasına beni alarak evine geçtik. İstanbul gay ile arabada yolculuk sırasında kalbim yerinde çıkacak gibi bir hale gelmişti. Evine yaklaştıkça bu heyecan bende daha da yükselir hale geliyordu.
Artık eve gelmiş ve bulunduğu binanın asansöründen yukarıya çıkıyorduk. Kapıda bizi öğretmenimin karizmatik kocası karşılamıştı. Güzel bir akşam yemeğini hep birlikte yemiştik.

Artık o sevişme yaşanacak an gelip çatmıştı. Öğretmenim bana dönerek ‘’heyecanlı mısın? Bizimle birlikte neler deneyeceksin bunlardan haberin var mı?’’ şeklinde daha da heyecan verici sorular yöneltiyordu. Aslında bendeki heyecan giderek katlanıyordu. Üzerimdeki tüm kıyafetlerimi çıkartarak yatağın üzerine aldı. Kocasından ise vücudumun her noktasını yalamasını istedi. BEŞİKTAŞ travesti Olgun adam öyle iştahlı şekilde diliyle bedenimde dolaşmaya başlamıştı ki adeta titriyordum. Daha önceki yaşadığım sevişmelerin hiç birisine benzemiyordu. Aldığım o zevki gerçekten kelimelere sığdıramazdım. Uzun süre boyunca bacak aramda dolaşıp amcık yalamıştı.

İlk orgazmı oral seks yaptığı bu dakikalarda yaşamıştım. Ancak sevişme henüz yeni başlamıştı. Gerçekten beni mest edecek şekilde gideceğe de benziyordu. Artık öğretmenimde soyunarak aramıza geldi. Kocasını sırt üstü yatırıp birlikte sikini yalamaya başladık. Sırasıyla ağzımızın içinde dolaştırıyorduk. Götümden okşayan öğretmenim doğrultarak kocasının kucağına geçmemi istedi. Travesti amcığımın içine uzun siki yerleştirip hafif bir şekilde oturttu. İçime girip çıkmaya başlayan bu sikin verdiği zevk ile ben çılgına dönmüştüm. Artık olgun adam kucağında sırasıyla zıplayarak sikişiyorduk. Öğretmenimin kasılarak orgazm olması bile beni kendimden alacak şekilde etkiliyordu. Uzun siki ikimizin de ağzına tutarak boşalmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*