Sevgilimin gay Babası İstediğim Gibi Sikti

İstanbul Travesti
İstanbul Travesti

Merhaba Adım İstanbul Travesti Sedef, 23 yaşında genç bir sarışın kızım. Üniversite yıllarında tanıştığım sevgilim ile birlikteliğimi mutlu şekilde devam ettiriyordum. Ancak ne zaman sevişmek istesem benden uzaklaşıyordu. Evlilik öncesinde bu tür genç İstanbul Travesti seks hikayeleri yaşamasının mümkün olmadığını belirtiyordu. Ancak ben azgın olan hallerimi tatmin etmekten başka bir şey düşünmüyordum. Sevgilimin babası ile son dönemlerde tanışmış olsam da aramızdaki samimiyet ilerleyecek hale gelmişti. Kendisi ile birlikte farklı temasları yerine getirebilecek kadar düşüncelere gitmeye başlamıştı. Evlerinde misafir olduğumuzda olgun adam ile artık yan yana kalmak için fırsat kolluyor hale düşünceler bende ilerliyordu. Sevgilimi babası olması beni pek rahatsız edecek bir konumda değildi. Çünkü gerçekten o olgun vücuda sahip olan adamın bedenine sahip olmaktan başka bir şey düşünemezdim. Sürekli olarak birlikte olmanın heyecanı bedenimi sarıyordu.


genç İstanbul Travesti Sevgilim ile buluşacağımız gün telefon açtığımda babası çıkmıştı. Banyoda olan sevgilimin yerine babası ile sohbet halindeydik. Telefonda yapılan bu sohbeti hiç de kapatmayı istemiyordum. Samimi sohbetimizi gerçekleştirdikten sonra artık telefona kapatmıştı. Sesinden daha fazla etkilendiğim için kendisi ile birlikte olan hayallerini kurmaya devam ediyordum. Ancak bu hayalleri gerçekleştirmek gibi bir durum yaşanmayacaktı. Olgun adamı bir akşam yemeğe davet ettim. Birlikte vakit geçirmek ve eğlenmeye gidecek kadar kendisi ile takılmaktan yanaydım. Bu teklife sıcak bakması beni daha da çok kendisine karşı yanaştırmıştı. Sevgilimden gizli şekilde bu görüşmeyi yapmayı istemiştim.

İstanbul’da yaşayan Bakımlı Travestiler

istanbul Travestiler ile Birlikte akşam yemeğine çıkacağımız zaman üzerime en seksi kıyafetlerimi giyindim. Baştan çıkartacağım olgun adam ile her şeyi bu gece içinde yaşayacaktım. Bu sahip olmadığı bedene artık oğlunun yerine kendisi sahip olacaktı. Seks temaslarını nerede olursa olsun yerine getirmekten başka düşüncem yoktu. Güzel bir akşam yemeği içinde vakit geçirmiştik.

Karşılıklı keyif verici bir sohbetimiz olmuş etkilemeyi başardığım olgun adam ile otel odasına geçmiştik. Evinde bu tür bir ilişkiye hazır olmadığını söylediği için otelde sikecektir. Aslında beni siktikten sonra nerede olduğumuzun pek bir önemi yoktu. Otele geldiğimizde direkt olarak duşa geçtim. İstanbul’da ki En güzel Travestileri Mis kokan bir beden ile karşılamak istediğim için hazırlıklarımı tamamladım. Yatağa geldiğimde traşlı olan amcığı arkadaşımın babası yalayacaktır. Diliyle dolaşmaya başladığında amcık çok sulandı. Bir süre dilini gezdirmesi ile ben sulanarak kendimden geçtim. İştahlı bir şekilde yalaması yatağında kıvrandırıyordu.


Bir yandan amcık yalamış olsa da diğer yandan elindeki sikini okşuyordu. Artık kalın siki dimdik hale gelmişti. İçime girmesi için üzerime çektim. Beklediğim an gelmişti artık. Olgun adam kalın siki ile amcık içine girmeye başladı. Bacaklarım arasında gidip geliyordu. Her girip gelmesinde daha da sertleşiyor kıvranarak orgazm ediyordu. Yanan amcık içindeki kalın siki olgun adamında çıkartmaya pek niyeti yoktu. Dibine kadar köklediği kalın siki bende bırakmak istemedim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*