Travesti Komşum Doymak Bilmedi

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans


Travesti seks hikayeleri heyecanını sonuna kadar hissetmiş bir evli erkek olarak sizlere de merhabalar. Adım Serhat 34 yaşında evli bir erkeğim. Her ne kadar karşı cinsim ile sevişmekten hoşlanan bir İstanbul Travesti olsam da, travesti komşum gerçekten beni benden alacak seks performansı ortaya koymuştu. Aynı binada oturmuyor olsak da yakın konumda olduğumuz için ara sıra market alışverişlerinde kendisine denk gelmekteydim. Bir kadın olmasa da, zaman içerisinde dikkat çekici bir etkiyi bende uyandırmaya başlamıştı. Hale adındaki bu travesti ile artık bir görüşme yaparak daha yakından tanımak istiyordum.

Bir akşam iş çıkışında denk geldiğimde karşılıklı bir şeyler içmek için kafeteryaya davet ettim. Kafeteryada karşılıklı şekilde kahvemizi yudumlarken sıcak bir samimi sohbet yerine getirilmekteydi. Artık bende farklı duygular giderek uyanmaya başlamıştı. İstanbul gay kendisiyle yakın sohbetlerimi gerçekleştirdiğimiz süre içerisinde görüşmelerimiz daha farklı bir noktaya doğru çekiyordu. Gözlerinin içine bakarak tatlı sohbetleri gerçekleştirdiği sıra içerisinde zamanı nasıl hızlı şekilde akıp gittiğini farkında değildim.


Yağışlı bir hava olmasından dolayı kafeterya çıkışında kendisini arabamla evime bırakmayı düşündüm. Arabaya geçtikten sonra sohbetimiz aynı sıcaklığını koruyacak şekilde devam ediyordu. Evinin kapısının önüne gelmiş olduğumuz sırada ise yukarıya bir şeyler içmeye davet etmişti. Aslında bu gibi daveti bende bekler durumda gibi durduğum için kendisi ile birlikte evinin olduğu binaya geçtim. Birlikte asansöre binerek evinin bulunduğu kata çıkmıştık. İstanbul gay aile rtık bende ki heyecan daha farklı noktalara doğru geçmeye başlamıştı. Hale ile evin içerisine geçtikten sonra bu sefer karşılık olarak hafif sayılabilecek alkolümüzü yudumluyorduk. Sohbetimiz devam ederken artık bedenimin üzerinde dolaşmaya başlamıştı.

Bir anda pantolonumun üzerinde okşamaya sikimi okşamaya başladığında kendimden almaya başlamıştı. Artık birlikteliğimizi mükemmel şekilde uygulamak istediğimi sergiler gibi hallerde olması da beni çok fazla şekilde etkiliyordu. SARIYER travesti pantolonun kemerini açarak dizlerime kadar indirdi. Koltuk üzerinde otururken üzerime eğilip kalın siki ağzına alarak yalamaya başladı. Dudaklar arasında öylesine bir oral seks yapıyordu ki daha öncesini ben hiçbir kadın da böylesini görmemiştim.


Gerçekten bu travesti benim aklımın başını alacak şekilde cinsel temas kuruyordu. Koltuğun üzerinde bir yandan sakso çekiyor bir yandan üzerindeki kıyafetleri çıkartıyordu. Artık çırılçıplak olduğu sırada beni koltuk üzerinden kaldırmadan kucağıma doğru geçti. Yalamış olduğu kadın siki göt deliğine yaslamasından sonra içine almaya başladı. Uzun sürdü dibine kadar götünün içeriye almış olduğunda gerçekten nefes kesici bir etki uyandırmıştı. Kucağında zıplayarak devam eden sikişme sırasında gerçekten çok zevk alıyordum. Göt yanaklarını okşayarak kendisine sert hareketler bulunmamı çok fazla şekilde istiyordu.

Sikim götü içerisinde gidip geldikçe artık ben kendimden geçecek ve boşalacak duruma gelmiştim. Genç travesti hale boşalacağım sırada kucağımdan kalkarak önümde tekrar eğilmişti. Sikimi ağzına alarak tekrar yalamaya başladı anda patlamak üzere olduğum için uzun dudakları arasında boşalmıştım. Gerçekten bu yaşadığım zevki kelimeler ile anlatabilecek mümkün değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*