Yemek Hazırlayan Üvey Annemi Mutfakta Siktim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

Merhaba ben Trans Sinan 23 yaşındayım. Askerden önce yaşamış olduğum ensest seks hikayeleri ile deneyim dolu anlar aklımı başımdan almıştı. Babam annemden ayrılmasından sonra genç bir kadın ile evlilik yapmıştı. İstanbul Travesti Derya 34 yaşında benden 11 yaş büyük esmer bir kadındı. Babam ise 53 yaşında emekli bir öğretmendi. Kendimi mastürbasyon ile tatmin etmeye başladığım dönemlerde artık istediğim tatminliği yaşayamaz hale gelmiştim. Bir ara banyoda mastürbasyon yaparken aklımdan üvey annem geçiyordu. Kendi mi toparlamak için uğraş göstersem de pek başarılı olamamıştım. Artık sevişme arzusu içinde kadına karşı düşüncelerim oluşmuştu.


Babam emekli olsa da akşamları dışarıda arkadaşları ile takılıyor eve geç geldiği dönemler oluyordu. İşte bu geç geldiği günlerin birisinde artık ben İstanbul Travestisi Derya ile yakınlaşmamı gerçekleştiriyordum. Elimde duran fırsatı değerlendirmeliydim. Kendi odamda üvey annemi düşünürken bile sikim dimdik hale gelmişti. Üvey annem ise mutfakta akşam için yemek hazırlığındaydı. Bir süre mutfak köşesine geldiğimde elimde sikimi okşamayı devam ettirdim. Arkasında baktığım dolgun götüne karşı heyecanım daha da yükseliyordu. Derya arkasına bakmadan önünde yemek hazırlığını ayakta devam ettiriyordu. Bir süre sonra bende arkasına doğru sokuldum.

İstanbul’da görebileğiniz en güzel Travesti İlanları


İstanbul’un En güzel Travetisi Üzerinde ince bir etek bulunuyordu. Sikimi eteği üzerinden sürtünmeye başladığımda ise birden arkasına dönerek durmamı istedi. Biraz korku birazda heyecanlı bir şekilde ne yapacağımı şaşırmıştım. ‘’Ne yaptığını sanıyorsun sen’’ diyerek tepki veren üvey annemden biraz uzaklaşmıştım. Ancak benim ağzımdan tek bir kelime çıkmıyordu. Odama geçmemi isteyerek kendisi işine devam etmişti. Ancak benim sikişmekten başka bir düşünce aklımdan geçmiyordu. Derya’nın o amcık içinde benim sikim dans eder gibi girip çıkması gerekiyordu. Arkasından direkt olarak sarılarak bu defa benim olmalısın şeklindeki sözlerimle sahip olmaya çalıştım. Biraz sağa sola kendisini kaçırmaya çalışmış olsa da kollarıma kendisini bıraktı. Pek sevişme heyecanı yaşayacak durumda değildik. Direkt olarak o arzuladığım amcık sikmek istiyordum.

Eteği yukarıya kaldırıp altında külotu çıkarttım. Bu defa götünün arasında sikim sürtünüyordu. Amcık sulanmaya başladığını sikimin üzerine gelen zevk sularından anlıyordum.
Hafif şekilde eğdiğim üvey annemin arkasından amcık içine girdim. Dibine kadar kalın siki soktuğumda alevler içerisinde yanan bir amcık beni çıldırtmıştı. Arkasında gidip geldikçe artık inliyordu. Elimi göğüslerin üzerine de atarak arada sıkıyordum. Canını yakacak derecede bir sikişme içinde bırakmıştım. Durumdan çok razı olmasından dolayı artık girip gelmemi bekliyordu.

Arkasında giderek hızlandıkça İstanbul Travesti Derya’nın inleme sesleri mutfak içinde yankılanmaya başlamıştı. Uzun süre boyunca uzun siki amcık içinden çıkartmak nedir bilmemiştim. İçine boşalmamı istemiş olsa da ben sikimi göt yanakları üzerine çekerek orgazm olmuştum. Artık fırsat bulduğumuz her anda üvey annemi sikerek seks arzularımı gerçekleştiriyorum. Derya’nın seks konusunda bu kadar arzulu bir kadın olduğunu ise önceden pek tahmin etmiş değildim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*