İsteksiz Kuzenime Götten Verdim

İstanbul Travesti gay gey trans
İstanbul Travesti gay gey trans

İstanbul Travesti anal seks hikayeleri konusunda önemli bir performansı kuzenim ile birlikte olarak yaşadım. Kuzenim Nezih 21 yaşında ve askerliğini yapmış genç birisiydi.  Kuzenim lokantada bir servis elemanı olarak çalışıyordu. Askerden yeni geldiği için de onun cinselliğe karşı fazla istekli olduğunu düşünmeye başlamıştım. İçerimdeki kabarmaya başlayan seks tutkularını eşimden başka birisiyle yerine getirmek daha farklı bir heyecanı duyuracaktı. Evimde yalnız bir şekilde geçirdiğimiz zaman içerisinde kendime yemek söyleme bahanesiyle kuzenim evime davet ederek onunla yatak odamın paylaşacaktım.

Hafta içerisinde İstanbul Travesti eşim işte olmasından dolayı ben evde rahat hareketler gerçekleştiriyordum. O dakikalar içerisinde kuzenimin çalışmış olduğu iş yerini arayarak bana bir yemek siparişi verdim. Siparişi oluşturdum sırada ise telefona kuzenim isteyerek yemeği kendisinin getirmesini istedim. Evime yakın mesafede bulunmasından dolayı kuzenim çok fazla şekilde sürmeden evimin kapısında görülmeye başladı. Ben de heyecan içerisinde kendisini içeriye alarak yatak odasındaki ateşli sevişmeler yerine getirmenin heyecanını duymak istiyordum.


İstanbul Travesti nezih kapıda paketimi uzatarak ücreti alarak bir an önce evden ayrılmayı düşünüyordu. Ancak ben de bira içeriye gelmesini isteyerek benimle birlikte bir kahve içmesin ise talep ettim. Bir süre bana karşı isteksiz şekilde dursa da ısrarlı tavırlarım sonrasında beni geri çevirmedi. Nezih İçeriye girdikten sonra mutfağa almak yerine ellerinden tutarak ederek yatak odasına götürdüm. Şaşkın gözleriyle bana bakıyor ellerinden tutarak yatak odasına neden götürdüğümü anlamaya çalışıyordu. Kendisinden çok etkilendiğini belirterek artık bu yatak odasında benim bedenime sahip olmasından başka bir şey düşünmesini istemiyordum.


İstanbul Travesti yatak odasının kapısını içerisinden geçtikten sonra yatağın bir köşesine oturarak kendisinin de oturmasını istedim. Çekingen tavırlar olsa da yatağın köşesinde oturur vaziyette benim gözlerimin içerisine bakıyordu. Ellerini tutarak tişörtümün üzerinden dimdik duran göğüslerimin üzerine getirdim. ‘’Artık ben seninim burada birlikte olmak istiyorum’’ diyerek kollarıma beni almasından başka bir şey düşünmüyordum. Dudaklarından öpmeye başladığında ise ürkek tavırları daha da çok fazla gösterir hale gelmişti. Ancak ben sevişmekten başka bir şey düşünmediğim için kendisine dokunuşlarını sürdürüyordu.


Nezih artık beni kollarına almış ve vücudumun her tarafında dilinin de dolaştırır hale gelmişti. Yatağın üzerine yatırdı ve bacaklarımın arasına geçerek amcık üzerinde biriyle dolaşmaya başladı. Öylesine güzel ya diyordu ki Gerçekten ben de çok keyif aldığım için devam etmesini istiyordum. Oral seks yaparken bir an doğruldu ve bunu devam edemeyeceğini söyledi. Ancak ben devam etmesini ve beni gerçekten burada tatmin etmesin istiyordum. Hatta daha önce hiç denenmemiş olduğum İstanbul Travesti anal seks deneyimini bile kendisi ile birlikte uygulamaya gidecektim. İlk olarak bacaklarımın arasından kalın siki amcık içine sokarak gidip gelmeye başlamıştı.

Sert şekilde sikişme sırasında benim inleme sesimi yatak odasında yankılanmaya devam ediyordu. Sırada ona vermiş olduğum söze gelmişti. Yatağın üzerinde diz çökerek kuzenimi arkama aldım. Artık o sikini daracık daha önce hiç sikilmemiş göt deliğinden içeri sokmasını istedim. Girmeye başladığında artık canım yansa da götten sikişme heyecanını yaşayarak içime boşaltmıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*